معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر معرفی گردید

به گزارش وبلاگ تور چین، خبرنگاران/بوشهر استاندار بوشهر در نشست شورای اداری استان بوشهر خدمات بیش از یک هزار روز مجید خورشیدی در پست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر را مورد قدردانی قرار داد و اظهار کرد: برای محمدتقی ایرانی، در پست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی آرزوی موفقیت می کنم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر معرفی گردید

عبدالکریم گراوند تامین امنیت، ایجاد فضای آرامش، تعامل با احزاب سیاسی را ماموریت ویژه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری دانست و بیان نمود: در حوزه امنیت تعاملی خوبی در بین نیروهای امنیتی و انتظامی برقرار و امنیت پایدار در استان مدیون کوشش این نیروها است.

وی با گرامیداشت 16 آذر روز دانشجو صندلی و نقش دانشجویان و دانشگاهیان در نشاط و توسعه جامعه را مهم دانست و اضافه نمود: حرکت دانشجویان نشاط و توسعه در جامعه به ارمغان می آورد و دانشگاه پایگاه عدالت خواهی، عزت طلبی و پیشرفت محسوب می گردد.

مقام عالی دولت در استان بوشهر با بیان اینکه دانشگاه زمینه توسعه و پیشرفت جامعه را فراهم می نماید، گفت: دانشجویان و دانشگاه در عرصه مقابله با کرونا خوش درخشید که خدمات آنان ستودنی است.

گراوند با قدردانی از خدمات کادر درمان در مقابله با کووید19 اظهار داشت: بیش از 9 ماه است که کادر درمان شبانه روز در عرصه مقابله با کرونا خدمات رسانی می نمایند که کوشش های آنان درخور تحسین است.

وی با اشاره به کاهش بستری های کرونایی در استان بوشهر گفت: اکنون 80 درصد مناطق استان بوشهر در شرایط زرد و 20 درصد نارنجی است که ادامه همکاری مردم شرایط کنونی را بهبود می بخشد.

این مسئول با بیان اینکه بیش از 50 درصد شیوع کرونا به سبب دورهمی ها و شب نشینی ها ارزیابی شده است، تاکید نمود: هر چه پروتکل بهداشتی بیشتر رعایت گردد از شرایط خطر فاصله می گیریم و هر قدر بی توجهی گردد امکان شیوع، ابتلا، بستری و فوت کرونایی افزایش می یابد.

استاندار بوشهر از رعایت 90 درصدی دستورالعمل های بهداشتی در استان اطلاع داد و توضیح داد: تعداد اندکی از مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی نمایند که این مهم سبب بروز آسیب به دیگر اقشار می گردد.

امنیت پایدار در بوشهر و اتحاد در همه عرصه ها

مجید خورشیدی، معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر با اشاره به امنیت پایدار و اتحاد و وحدت در همه عرصه ها اظهار داشت: تعامل و همکاری مردم و مسئولان در همه رده ها و مسئولیت ها قابل تقدیر است و در این راستا توسعه و پیشرفت استان مدیون این اتحاد و تعامل است.

وی بیان نمود: در طول این مدت در حوزه اجتماعی و سیاسی و امنیتی، اقدامات موثر و ارزشمندی انجام گرفت که همکاری دستگاه های مختلف ستودنی است.

پارس جنوبی و نیروگاه اتمی از دستاوردهای نظام اسلامی است

معاون سیاسی جدید استاندار بوشهر نیز برنامه ها و سیاست های مورد توجه را خاطرنشان کرد و اضافه نمود: استان بوشهر، مهد مقاومت علیه استعمار و استکبار است چرا که رزمندگان استان بوشهر بارها هیمنه انگلیس و آمریکا را شکسته اند.

محمدتقی ایرانی، پارس جنوبی و نیروگاه اتمی در استان بوشهر را از دستاوردهای نظام اسلامی دانست و بیان نمود: شناسنامه دار بودن احزاب، و وجود تعامل و انسجام در استان نشان از فضای باز سیاسی است.

وی تاکید نمود: در شرایطی که دشمنان آماده اجرای توطئه علیه نظام اسلامی است همه مردم و مسئولان برای عزت و اقتدار کشور با تعامل و همدلی جانفشانی می نمایند.

در این جلسه ضمن معرفی محمدتقی ایرانی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از خدمات سه ساله مجید خورشیدی قدردانی شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید