سورپرایز یحیی گل محمدی برای استقلال در دربی

به گزارش وبلاگ تور چین، یحیی گل محمدی اگر تصمیم بگیرد، پرسپولیس را در بازی با استقلال با شیوه 2-4-4 ارنج کند، باید بازیکن پست شماره 10 را از تیمش کنار بگذارد. در این صورت لوکادیا و شیخ دیاباته که دو مهاجم زهر دار و خطرناک بشمار می روند، در کنار هم در خط حمله بازی می نمایند و میلاد سرلک و کمال کامیابی نیا که اینروز ها به هماهنگی و هارمونی لازم دست پیدا نموده اند، در جلوی خط دفاعی بازی خواهند کرد و وظیفه شان هم مهار حملات استقلالی ها و هم تدارک حمله است. در این شیوه بازیکن پست شماره 10 که سروش رفیعی است جایگاه خود را در ترکیب از دست می دهد که بعید است یحیی گل محمدی راضی به اجرای این ایده گردد. البته ممکن است این ایده دقایقی از دربی به نمایش دربیاید. در دقایقی که تیم پرسپولیس در پی تغییر نتیجه است. به طور مثل نتیجه مساوی پیش می رود و می خواهد برنده گردد، اما بعید است با سوت آغاز بازی از سوی داور پرسپولیس با این ارنج در میدان حاضر گردد. مگر اینکه یحیی در پی سورپرایز باشد.

سورپرایز یحیی گل محمدی برای استقلال در دربی

این ایده کمی قدرت پرسپولیس را در دفاع تیمی کمتر خواهد نمود، چون لوکادیا و شیخ دیاباته به خاطر شرایط فیزیکی خیلی قادر به یاری به تیم در دفاع تیمی نیستند. از سویی توانمندی هر دو مهاجم شبیه به هم است. از همه مهمتر که بازی با شیوه 2-4-4 موجب حذف یکی از بازیکنان خوب تیم پرسپولیس می گردد. سروش رفیعی که در میانه میدان در تدارک حمله قوی است و به موقع به حمله اضافه می گردد. در در زمان حمله او حتی می تواند با پیشروی یکی از دو هافبک دفاعی و بازی در نقش پاسور روی خط لوکادیا یا شیخ دیاباته بازی کند و شیوه بازی تیم را از 1-3-2-4 به 2-4-4 تغییر دهد.

نباید این نکته مهم را هم فراموش کرد استقلال برای جبران اختلاف دو امتیازی با تیم پرسپولیس در پی برد در این بازی است و بر اساس داده های سایت های بررسی در یازده هفته سپری شده از مسابقات لیگ برتر بیشترین موقعیت را روی دروازه حریفان ایجاد نموده است.

منبع: ورزش3

منبع: فرارو

به "سورپرایز یحیی گل محمدی برای استقلال در دربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سورپرایز یحیی گل محمدی برای استقلال در دربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید