استقلال و سپاهان برنده نمی شوند مقصر پرسپولیس است؟ ، 99درصد قهرمان لیگ معین است

به گزارش وبلاگ تور چین، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس این تیم را قهرمان لیگ برتر بیست و دوم می داند.

استقلال و سپاهان برنده نمی شوند مقصر پرسپولیس است؟ ، 99درصد قهرمان لیگ معین است

به گزارش وبلاگ تور چین آنلاین، محمود کلهر درباره برد تیم پرسپولیس مقابل گل گهر اظهار کرد: پرسپولیس در این بازی نشان داد که شایسته قهرمانی است. یحیی گل محمدی خیلی خوب تیم های حریف را بررسی می نماید و این نشان از کار خوب کادر فنی تیم پرسپولیس است. این تیم جدا از نتیجه فوتبال خیلی خوبی هم ارائه می دهد و در هر بازی موقعیت های زیادی به وجود می آورد و بی علت نیست که این تیم صدرنشین لیگ برتر است و در یک قدمی قهرمانی قرار گرفته است.

وی در مورد ملاقات هفته پایانی پرسپولیس مقابل نساجی که معین نماینده قهرمان لیگ است گفت: به نظر من پرسپولیس مقابل نساجی خیلی راحت برنده شده و قهرمان می گردد. نساجی در بازی با تراکتور نشان داد که شرایط دفاعی خوبی ندارد و پرسپولیس می تواند از این ضعف استفاده کند. اتحاد بین پرسپولیسی ها بالاست و نفرات خوبی در این تیم بازی می نمایند، اما امیدوارم غرور آنها را نگیرد؛ چراکه غرور کاذب متأسفانه بین بازیکنان ایرانی وجود دارد. همه چیز دست خود پرسپولیس است و با کمترین اشتباه در بازی با نساجی این تیم قهرمان خواهد شد. از نظر من 99 درصد پرسپولیس قهرمان لیگ خواهد شد، مگر آن یک درصد که به خاطر غرور نتیجه دیگری رقم بخورد. پرسپولیس شایسته قهرمانی است و کادر فنی و بازیکنان بالیاقتی دارد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در باره اظهارات بعضی از باشگاه ها مبنی بر حمایت های پشت پرده از پرسپولیس توضیح داد: این حرف ها دیگر چیست!؟ تیمی که خوب بازی می نماید باید برنده گردد. پرسپولیس تیم پرقدرتی است و مطرح کردن این حرف ها از سوی رقبا اصلاً قشنگ نیست. این مسائل نشان می دهد که آنها در پی توجیح ناکامی خودشان هستند. پرسپولیس با شایستگی به سمت قهرمانی می رود و اینکه بخواهند با این حرف ها حاشیه درست نمایند، قشنگ نیست.

کلهر اعلام نمود: من برای آقای مورایس احترام زیادی قائل هستم و او را یکی از مربیان خوب خارجی که به فوتبال ما آمده می دانم، اما صحبت های اخیر او برای توجیح ناکامی است. من حرف های مورایس در مورد پرسپولیس را قبول ندارم. وقتی استقلال یا سپاهان مقابل تیم های پایین جدول نتیجه نمی گیرند چه ربطی به پرسپولیس دارد؟ این حرف ها برای پوشش گذاشتن روی ناکامی خودشان است، وگرنه پرسپولیس لیاقت داشته که صدرنشین لیگ است و این طور نیست که حمایتی شده باشد. وقتی استقلال نمی تواند نفت آبادان را در تهران شکست دهد یا سپاهان مقابل ملوان در اصفهان مساوی می نماید، علتش پرسپولیس است؟

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره نظرش در مورد پرسپولیس این فصل چیست، گفت: نمره یحیی گل محمدی نمره قبولی است، حتی اگر با پرسپولیس قهرمان نگردد؛ چراکه مسائل زیادی در همه این سال ها در پرسپولیس وجود داشته و او با این تیم شاهکار نموده است. همین دو سه سال پیش بود که با وجود مسائل زیاد مدیریتی، او پرسپولیس را به فینال آسیا رساند. کادر فنی پرسپولیس با تجربه است و این تیم را یک بار دیگر در آستانه قهرمانی قرار داده اند. شاید در دو سه بازی هم ضعف هایی وجود داشته که این موضوع طبیعی است؛ چراکه یک تیم نمی تواند کل فصل روند رو به بالا داشته باشد و گاهی یک تیم دچار افت می گردد. من اعتقاد کاملی به یحیی گل محمدی دارم؛ چراکه مربی خوبی است.

وی در مورد اینکه گفته می گردد علاوه بر استقلال، پرسپولیس هم در آستانه حذف از آسیا قرار گرفته، گفت: این مسائل از سال های قبل وجود داشته و ما همواره آن را فریاد زدیم اما کسی نشنید. وقتی کنفدراسیون فوتبال آسیا می بیند که تیم های ما هنوز مجوز حرفه ای شدن ندارند، کاری ندارد که آنها چند قهرمانی دارند. باید ساختار فوتبال را درست کرد و کسانی در رأس کار باشند که مسائل را درست نمایند. واقعا حیف است پرسپولیس از آسیا حذف گردد. سال گذشته استقلال و پرسپولیس از آسیا حذف شدند و الان هم هر دو تیم شرایط نگران نماینده ای دارند، اما امیدوارم که این مسائل رفع گردد، چون حیف است که پرسپولیس با این همه ستاره در آسیا حضور نداشته باشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "استقلال و سپاهان برنده نمی شوند مقصر پرسپولیس است؟ ، 99درصد قهرمان لیگ معین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال و سپاهان برنده نمی شوند مقصر پرسپولیس است؟ ، 99درصد قهرمان لیگ معین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید