خوش شانس ها منتظر باشند ، اعلام زمان برگزاری قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو

به گزارش وبلاگ تور چین، قرعه کشی طرح فروش فوق العاده چهار محصول ایران خودرو فردا برگزار خواهد شد.

خوش شانس ها منتظر باشند ، اعلام زمان برگزاری قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو

به گزارش وبلاگ تور چین، طرح فروش فوق العاده چهار محصول گروه صنعتی ایران خودرو برای سه گروه متقاضیان عادی، مادران دارای حداقل دو فرزند و دارندگان خودروهای فرسوده از یکشنبه هفته گذشته (18 دی ماه) شروع شد و مقرر بود به مدت سه روز اجرا گردد، اما باتوجه به شرایط پیش آمده در روند ثبت نام، طی دو مرحله این مهلت تمدید شد.

در ابتدا (پیش از تمدید مهلت ثبت نام) مقرر شده بود که قرعه کشی طرح مذکور شنبه هفته جاری (24 دی ماه) برگزار گردد، اما با توجه به تمدید اجرا شده برای ثبت درخواست متقاضیان، قرعه کشی نیز به تعویق افتاد.

فعالیت گروه صنعتی ایران خودرو و سایر نهادی های ذی ربط در احراز هویت ثبت نام کنندگان در روز دوشنبه (فردا)، پیش شرط انجام قرعه کشی در روز سه شنبه است؛ چرا که یک روز فرصت برای استعلام شرایط ثبت نام کنندگان و احراز هویت افراد همانند آنالیز عدم پلاک انتظامی فعال، داشتن گواهی نامه معتبر و... برای متقاضیان عادی، داشتن حداقل دو فرزند که فرزند دوم به بعد از تاریخ 19 آبان 1401 به بعد به جهان آمده باشد در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و استعلام فرسودگی خودروی متقاضیان طرح جایگزینی خودروهای فرسوده، احتیاج است.

قرار است قرعه کشی این طرح فردا سه شنبه، 27 دی ماه در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار خواهد شد.

  • خریداران این خودرو 160 میلیون تومان سود کردند
منبع: همشهری آنلاین

به "خوش شانس ها منتظر باشند ، اعلام زمان برگزاری قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوش شانس ها منتظر باشند ، اعلام زمان برگزاری قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید