الزام ارائه میزان تولید لاستیک توسط تولیدکنندگان، توزیع سیستمی لاستیک از فردا آغاز می شود

به گزارش وبلاگ تور چین، مجری طرح توزیع سیستمی تایر خودرو گفت: با برنامه ریزی های انجام شده قرار است از ابتدای شهریور، همه تولیدکننده ها میزان واقعی تولیدات خود را در سامانه جامع تجارت ثبت کنند و پس از آن توزیع تایر خودروهای سواری سیستمی قابل پیگیری باشد.

الزام ارائه میزان تولید لاستیک توسط تولیدکنندگان، توزیع سیستمی لاستیک از فردا آغاز می شود

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری وبلاگ تور چین از صداوسیما، رسول جمشیدی مجری طرح توزیع سیستمی تایر خودرو گفت: سامانه توزیع سیستمی تایرهای خودروهای سواری باید پیش از این اجرا می شد، اما متأسفانه به دلیل همکاری نکردن بعضی از تولیدکننده ها تا به امروز پیروز به اجرایی آن نشده ایم.

وی ادامه داد: طبق مصوبه تنظیم بازار، تمام تولیدکنندگان داخلی تایر باید میزان تولید خود را در سامانه جامع تجارت ثبت کنند و فقط می توانند بخش کوچکی از تولیدات خود را به عنوان گارانتی و یا فروش شرکتی نزد خود نگه دارند، اما تا به امروز بعضی تولیدکننده ها این کار را به درستی انجام نداده و باعث به تعویق افتادن اجرای این طرح شده اند.

جمشیدی گفت: در حال حاضر با برنامه ریزی های اجرا شده قرار است از ابتدای شهریور، همه تولیدکننده ها میزان واقعی تولیدات خود را در سامانه جامع تجارت ثبت کنند و پس از آن توزیع تایر خودروهای سواری سیستمی شده است و معاملات آن باید قابل رصد و پیگیری باشد.

مجری طرح توزیع سیستمی تایر خودرو بیان کرد: وزارت صنعت، فرآیندی را ایجاد کرده است که بر اساس آن ثبت سفارش و تأیید سفارش برای خرید مواد اولیه تولیدکنندگان بر اساس میزان تولید و فروش واحد تولیدی آن ها انجام می شود. با اجرای این طرح قطعاً شرکت های تولیدی هم که بعضاً همکاری نکرده و تا به امروز درصد کمی از تولیدات خود را اظهار کرده اند اجباراً در سامانه تولیدات خود را ثبت خواهند کرد و طرح توزیع سیستمی تایر خودروهای سواری اجرا خواهد شد.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "الزام ارائه میزان تولید لاستیک توسط تولیدکنندگان، توزیع سیستمی لاستیک از فردا آغاز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الزام ارائه میزان تولید لاستیک توسط تولیدکنندگان، توزیع سیستمی لاستیک از فردا آغاز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید