آقای گل لیگ برتر: همه دوست دارند در پرسپولیس بازی کنند

به گزارش وبلاگ تور چین، گادوین منشا مهاجم تیم فوتبال مس رفسنجان پس از آخرین بازی تیمش در لیگ برتر مقابل پیکان درباره اینکه آقای گل لیگ برتر شده است، گفت: فکر می کنم صد درصد نیست و بازی هایی به جای مانده است. فولاد خوزستان هنوز بازی دارد و می توانم بعد از این بازی، آقای گل شوم.

آقای گل لیگ برتر: همه دوست دارند در پرسپولیس بازی کنند

وی که با 14 گل در صدر جدول گلزنان واقع شده است و پس از او کوین یامگا با 10 گل کار را به پایان رساند، اما لوسیانو پریرا و شهریار مغانلو با 9 گل هنوز شانس دارند که این عنوان را از او بگیرند درباره اینکه احتمال رسیدن این دو بازیکن به او کم است، گفت: خدا را شکر که امسال من آقای گل می شوم. سال خیلی سختی بود و خیلی شادمان شدم که بعد از پنج سال در ایران، می توانم آقای گل باشم. دو بار، آقای گل دوم بودم و خدا را شکر که امسال برای من است.

مهاجم تیم فوتبال مس رفسنجان درباره اینکه گویا دو پیشنهاد دارد و قصد جدایی از این تیم را خواهد داشت، گفت: الان نمی توانم چیزی بگویم. با مدیر برنامه های من صحبتی نشده است. لیگ تمام شد و من به خانه می روم تا استراحت کنم و مدیر برنامه هایم نگاه می کند که چه پیشنهادهایی دارم.

منشا در واکنش به این پرسش که آیا دوست دارد به تیم پرسپولیس بازگردد، گفت: صد درصد، پرسپولیس تیم بزرگی است. همه بازیکنان بزرگ در ایران می خواهند در پرسپولیس بازی کنند. من هم در این تیم راحت بودم.

وی درباره قهرمانی استقلال نیز گفت: استقلال در این فصل خوب بود و خیلی قوی تر کار کرد و باید به آنها تبریک گفت. نمی دانم بعد از چند سال قهرمان شدند، اما خوب بودند.

مهاجم تیم فوتبال مس رفنسجان در مورد اینکه هفته گذشته هم با استقلالی ها دیدار کرد که قبلاً با آنها هم تیمی بوده است و رابطه خوبی هم با فرهاد مجیدی و وریا غفوری داشت، گفت: وریا قلب بزرگی دارد. فرهاد مجیدی مربی خوبی است.

منبع: فرارو

به "آقای گل لیگ برتر: همه دوست دارند در پرسپولیس بازی کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای گل لیگ برتر: همه دوست دارند در پرسپولیس بازی کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید