امیری: حذف استقلال از آسیا آبروریزی بزرگ بود

به گزارش وبلاگ تور چین، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حذف استقلال از آسیا یک آبروریزی بزرگ بود و اینجا بحث ملی است نه نگاه رنگی.

امیری: حذف استقلال از آسیا آبروریزی بزرگ بود

وحید امیری بعد از برد 3 بر صفر مقابل ملوان انزلی در جمع وبلاگ تور چین گفت: سال نو را خدمت تمام مردم و اهالی رسانه تبریک می گویم و امیدوارم سال پر خیر و برکتی باشد وحلول ماه رمضان را هم تبریک می گویم. بازی سختی بود. می دانستیم کار سختی داریم، ولی می خواستیم سه امتیاز را بگیریم بخصوص اینکه یک روز زودتر از رقبا بازی داشتیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه هفته گذشته بعضی مدعی شدند به پرسپولیس نگاه خاص می گردد و حمایت ویژه می گردد، گفت: خدا را شاهد می گیرم ما هم خیلی مسائل داریم بعضی مسائل ما عنوان نمودنش برای تیم بزرگ پرسپولیس شاید حالت خوشی نداشته باشد، اما بدانید مشکل زیاد داریم. در دریافتی ما و پاداش مان حتی در کوچکترین مسایل مثل شرایط غذایی مان، اما ما هم رسالتی داریم که باید تمام زحمتمان را بکشیم، زیرا می دانیم طرفداران مان در این شرایط مالی به سختی به استادیوم می آیند تا از ما حمایت نمایند. مدام نباید این صحبت ها را مطرح کنیم.

امیری در خصوص حذف استقلال عنوان نمود: حذف استقلال ضربه بزرگی به فوتبال کشورمان بود تیم رقیب مان است، اما باید نگاه ملی داشته باشیم و حذف استقلال یک آبروریزی بزرگ بود. امیدوارم تمام مسئولان فوتبال و مسئولان دولت فکری صدرصدی برای این قضیه انجام بدهند تا دیگر دچار این مسائل نشویم، چون اینجا دیگر بحث استقلال، پرسپولیس و سپاهان نیست بحث ملی است. فولاد مقبال الهلال بازی می کرد همه دوست داشتند که فولاد برنده گردد و به مرحله بعد صعود کند امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات رخ ندهد و مسایلی که در تلویزیون رخ می دهد شکل خوشی ندارد.

وی در خصوص اینکه در تلویزیون تعیین شد یک چک چند بار وصول شده گفت: باید افرادی را که در بحث مدیریت و اقتصاد درس خوانده باشند و تجارب بین المللی داشته باشند در این جایگاه قرار بگیرند نباید این اتفاقات رخ بدهد که فردی که سالیان سال در یک باشگاه زحمت کشیده و با آبرو بوده اتفاقی رخ بدهد که باعث ناراحتی گردد ودلمان شکست گردد و دوست نداشتم این اتفاق در تلویزیون رخ بدهد. روی خوشی نداشت.

امیری در خصوص شرایط قراردادش با پرسپولیس گفت: یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارم.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "امیری: حذف استقلال از آسیا آبروریزی بزرگ بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیری: حذف استقلال از آسیا آبروریزی بزرگ بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید