یک قابلیت نو دیگر برای مشترکان توییتر بلو!

به گزارش وبلاگ تور چین، دیجیاتو نوشت: توییتر شرح می دهد که مخفی کردن تیک آبی احتمالاً دسترسی بعضی ویژگی ها را از کاربران سلب خواهد نمود.

یک قابلیت نو دیگر برای مشترکان توییتر بلو!

سرویس توییتر بلو که ایلان ماسک هم اکنون درحال تغییر نام آن به X Blue است، حالا گزینه ای برای مخفی کردن تیک آبی به مشترکین خود ارائه نموده.

همان طور که در تصویر زیر دیده می گردد، با وجود این ویژگی، هنگامی که کاربران به صفحه شخصی سازی پروفایل در تنظیمات مراجعه نمایند، گزینه جدیدی تحت عنوان مخفی کردن تیک آبی به آن ها نمایش داده خواهد شد. توییتر در وب سایت خود می نویسد: تیک آبی از پروفایل و پست های شما پنهان خواهد شد. بااین حال، این علامت همچنان ممکن است در بعضی قسمت ها نمایش داده گردد و بعضی از ویژگی ها همچنان می توانند نشان دهند که شما اشتراک فعالی دارید. بعلاوه بعضی از ویژگی ها ممکن است درحالی که تیک آبی خود را مخفی نموده باشید، در دسترس نباشند.

مخفی کردن تیک آبی توییتر

در گذشته، تیک آبی توییتر حساب های کاربری تأییدشده را شناسایی می کرد، اما از زمانی که ایلان ماسک اجازه داد تا کاربران با پرداخت هزینه این تیک را دریافت نمایند، برای مدت کوتاهی این شبکه اجتماعی با هرج ومرج روبرو شد. بااین وجود، کاربران متوجه می شدند که چه افرادی برای استفاده از سرویس بلو و ویژگی های آن هزینه پرداخت نموده اند.

ایلان ماسک به عنوان مالک توییتر در چند وقت گذشته کوشش نموده است این پلتفرم با به اپلیکیشن همه چیز تبدیل کند که احتمالاً در آینده نوعی سیستم پرداخت را نیز شامل خواهد شد و اکنون نام توییتر به X تغییر پیدا نموده است. هفته گذشته لوگوی پرنده آبی کوچک این شبکه اجتماعی جای خود را به لوگوی X داد و ماسک مدعی شد که این لوگو در آینده قطعاً بهبود پیدا خواهد نمود.

بعلاوه این لوگو این هفته روی ساختمان اصلی این شرکت در سان فرانسیسکو به نمایش گذاشته شد که به علت نور بسیار زیاد، صدای همسایگان شرکت را درآورد! در پی همین موضوع، لوگوی درخشان X از بالای ساختمان اصلی توییتر برداشته شد.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "یک قابلیت نو دیگر برای مشترکان توییتر بلو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک قابلیت نو دیگر برای مشترکان توییتر بلو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید