گل محمدی و شروط سه گانه؛ فقط قرارداد زمین بسته شده است

به گزارش وبلاگ تور چین، خبرگزاری خبرنگاران- یحیی گل محمدی این فرصت را دارد ششمین قهرمانی دوران مربیگری خود را تجربه کند.

گل محمدی و شروط سه گانه؛ فقط قرارداد زمین بسته شده است

به گزارش وبلاگ تور چین، اگر پرسپولیس در سوپرجام فوتبال ایران قهرمان شود، ششمین قهرمانی برای یحیی گل محمدی در کسوت مربیگری خواهد بود. یحیی گل محمدی تا به حال 2 بار با پرسپولیس در 2 لیگ گذشته عنوان قهرمانی را به دست آورده است، حاصل عملکرد او 2 قهرمانی در جام حذفی و یک قهرمانی در سوپرجام هم هست.

گل محمدی با ذوب آهن برای اولین بار در جام حذفی 1393 عنوان قهرمانی را به دست آورد، او قهرمانی خود با تیم ذوب آهن را در مسابقات جام حذفی سال 1394 هم تکرار کرد، سپس نوبت به قهرمانی با پرسپولیس در لیگ نوزدهم رسید که البته نیمی از راه قهرمانی قبل از آن با سرمربی سابق تیم پرسپولیس یعنی کالدرون پیموده شده بود، گل محمدی سپس با پرسپولیس 2 جام دیگر به دست آورد و در مسابقات سوپرجام سال گذشته و مسابقات فوتبال لیگ بیستم هم برنده جام قهرمانی شد و حالا این امکان برای او محتمل است تا با قهرمانی در سوپرجام جزو پرسپولیسی هایی باشد که حداقل شش جام به دست آورده اند.

سرمربی تیم پرسپولیس می گوید سوپرجام فقط یک بازی اما چکیده ای از لیگ و جام حذفی است. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی تیمش با فولاد در سوپرجام ایران صحبت کرد. یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی سوپرجام فوتبال ایران بین پرسپولیس و فولاد گفت:

خیلی خوشحالیم در شهر زیبا و باصفای سیرجانم هستیم. از هواداران پرسپولیس که ما را مورد لطف قرار دادند تشکر می کنم. سوپرجام فقط یک بازی اما چکیده ای از لیگ و جام حذفی است. تیم های قهرمان لیگ و جام حذفی برای رسیدن به سوپرجام زحمات زیادی کشیده اند تا در این مسابقه مقابل هم قرار بگیرند. سوپرجام یکی از جام های مهم است و امیدواریم مقابل تیم خوب فولاد بازی خوبی انجام بدهیم. فولاد، تیم قابل احترامی است و امسال با آمدن نکونام شرایطش خیلی بهتر شده است.

علاقه زیادی به سبک مربیگری جواد دارم و می تواند در آینده حرف های زیادی برای گفتن دارد. فولاد تشکیلات و سیستم خیلی خوبی دارد و توانسته خودش را به خوبی تقویت کند. با جذب بازیکنان خوب، برای این بازی تقویت شده اند.

سرمربی تیم پرسپولیس توضیح داد:

ما هم با توجه به اتفاقاتی که افتاد و مشکلاتی که داشتیم، کار را شروع کردیم. یک دیدار تدارکاتی مقابل پیکان انجام دادیم. البته برای بازی فردا چند بازیکن مصدوم داریم اما همه بچه ها برای بازی فردا و بردن سوپرجام انگیزه فوق العاده ای دارند. امیدوارم بازی خوبی باشد. باید از هواداران هم که در این مدت مرا مورد حمایت و لطف خودشان قرار داده و شرمنده ام کردند، تشکر کنم. امیدوارم بتوانم تلاش بیشتری داشته باشم. قطعا این موضوع مسئولیت مرا سنگین تر می کند. به طور قطع باید بیشتر از قبل کار کنم و این کار هم را انجام می دهم. ان شاءالله بتوانیم از شرمندگی شان دربیاییم و روزهای خوبی برای آنها رقم بزنیم.

گل محمدی در خصوص اینکه آیا زمان برگزاری بازی سوپرجام پس از اضافه شدن بازیکنان ملی پوش به اردوی تیمش مناسب است، توضیح داد:

برخی بازیکنان ملی پوش بازی نکردند میلاد سرلک هم مصدوم به پرسپولیس آمد. فقط توانستیم وحید امیری را در این چند روز ریکاوری کنیم. فرشاد فرجی و مهدی ترابی هم فقط با تیم ملی تمرین کرده و بازی نکردند. مقداری از شرایط مسابقه دور بودند اما در بازی تدارکاتی با پیکان کمک کرد تا به شرایط بازی برگردند. به هر صورت هر رفت و آمدی باعث بی نظمی شده و شرایط برای تمرینات گروهی ما خیلی سخت تر می شود.

او ادامه داد:

خیلی از روزها را بدون بازیکنان ملی پوش بودیم و متاسفانه یکی از آنها با مصدومیت وارد اردوی ما شد. امیدوارم تیم با آمادگی کامل و فکر بزرگ وارد بازی فولاد شویم. همه نفرات ما انگیزه بالایی دارند و نسبت به این موضوع خیلی امیدوار هستیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص میزبانی سیرجان از سوپرجام، گفت:

بهترین شهری که می شد، انتخاب کرد همین سیرجان بود. با توجه به زیرساخت های خوب، ورزشگاه زیبا، آرامش و امکانات خوبی که این شهر دارد، بهترین انتخاب انجام شد. باید از تیم داوری که فکر می کنم آخرین بازی شان در فوتبال ما است تشکر کرده و برای آنها هم آرزوی سلامتی و پیروزیت دارم. زحمات زیادی در این فوتبال کشیدند و از تک تک آنها متشکر هستیم. امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشند. در آینده برای آنها آرزوی پیروزیت دارم.

گل محمدی درباره اینکه کدام یک از شرایطی که برای بازگشت به پرسپولیس عنوان کرده بود تا به امروز محقق شده است، گفت:

از شرایطی که من اعلام کردم تقریبا فقط قرارداد زمین تمرین را بستند که آن را هم هنوز تحویل نگرفتیم. خیلی از مشکلاتی که داشتیم به ویژه در زمینه جذب بازیکن هنوز حل نشده است. لیست 13-12 نفره ای را به باشگاه دادم. اگر دو بازیکن را هم می گرفتند راضی بودم اما حتی درباره یک بازیکن هم مذاکرات 10 درصد پیشروی نداشته است. با توجه به شرایط موجود خیلی بعید است بتوانیم یک نفر از این لیست را هم بگیریم.

گل محمدی افزود:

شرایط مالی باشگاه پرسپولیس خیلی خراب است. برای جذب هر بازیکن باید پول داشته باشیم اما متاسفانه پولی در باشگاه نیست. با این شرایط نمی توانیم بازیکن مدنظرمان را بگیریم و مجبوریم از روی فیلم و بازیکنانی که فیلم شان فرستاده می شود، انتخاب کنیم. این کار واقعا خیلی سخت است و تضمینی وجود ندارد این بازیکنان خوب از آب دربیایند.

سرمربی پرسپولیس افزود:

تا به امروز یادم نمی آید خودم از روی فیلم بازیکن گرفته باشم اما متاسفانه شرایطی ایجاد شده که گویا باید امسال این اتفاق بیفتد. هرچند فرصت زیادی هم نداریم. این معضلات به دلیل نبود نقدینگی در باشگاه است. امیدوارم از جایی تیم تامین شود زیرا نیاز به تقویت داریم تا دستکم جای بازیکنان مصدوم مثل آل کثیر را پر کنیم. با توجه به شرایط موجود باید دنبال بازیکنان خارجی بگردیم که مانند هندوانه دربسته هستند و نمی دانیم شرایط شان خوب است یا بد.

گل محمدی اعلام کرد:

قضاوت کردن از روی فیلم خیلی سخت است اما با این شرایط باید کار را ادامه بدهیم. باید سعی کنیم بهتر و قوی تر از قبل تمرین و کار کرده و بیشتر تمرکز داشته باشیم. باید این کار را از بچه ها بخواهیم و ان شاءالله بتوانیم در نهایت پیروز باشیم.

گل محمدی درباره شرایط مصدومیت رباط صلیبی آل کثیر گفت:

اجازه بدهید در خصوص این مسئله بیشتر صحبت کنیم. باید با خود عیسی هم صحبت کنم. خودش و من باید از شرایطش اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص شانس قهرمانی تیمش در این فصل پاسخ داد:

همیشه وقتی در پرسپولیس کار می کنید باید برای بردن و قهرمانی بجنگید. فارغ از اینکه چه مشکلاتی وجود دارد. این کار را انجام می دهیم و باید دید روی تقدیر، قضا و قدر الهی چه اتفاقی می افتد. قطعا برای بهتر شدن، پیروز شدن و قهرمانی با تمام وجودمان می جنگیم.

منبع: خبرگزاری آریا

به "گل محمدی و شروط سه گانه؛ فقط قرارداد زمین بسته شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی و شروط سه گانه؛ فقط قرارداد زمین بسته شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید