پیگیری توهین فکری به یک استقلالی

به گزارش وبلاگ تور چین، کاظم قیم در واکنش به نقدها محمود فکری که در محل تمرین استقلال گفته بود قیم چه کاره است که درباره بازیکنان خارجی حرف می زند گفت: من نمی دانم محمود فکری بر چه اساسی این حرف ها را بر زبان آورده است.

پیگیری توهین فکری به یک استقلالی

وی اضافه نمود: من هیچ وقت درباره میلیچ و یا اینکه بگویم او با محمود فکری مشکل داشت و از استقلال جدا شد حرفی بر زیان نیاوردم.

معاون بین الملل باشگاه استقلال اظهار داشت: اصلا از محمود فکری توقع نداشتم که بدون سند و مدرک بخواهد این چنین به من توهین کند.

قیم توضیح داد: به طور حتم به وسیله هیئت مدیره باشگاه استقلال پیگیر حرف های محمود فکری خواهم بود و با جدیت این کار را انجام خواهم داد.

وی در سرانجام گفت: سرمربی استقلال نباید بدون سند و مدرک به یکی از ارکان باشگاه استقلال توهین می کرد و به شدت از این رفتار ناراحت هستم.

محمود فکری امروز در محل تمرین استقلال وقتی یکی از طرفداران استقلال به فکری گفت کاظم قیم دیروز به آنها گفته است میلیچ اعلام نموده با فکری مشکل دارد و برای همین جدا شده است با حالتی عصبانی و خشم گفت: قیم در استقلال چه سمتی دارد که بخواهد درباره بازیکنان خارجی حرف بزند؟ او در باشگاه استقلال کاره ای نیست، من معذرت می خواهم این حرف را می زنم اما او حق ندارد درباره بازیکن خارجی حرف بزند. میلیچ پولش را نگرفته و از نظر قانونی قراردادش را فسخ نموده و از استقلال جدا شده است. آیا من مقصر این اتفاق هستم؟

منبع: فرارو

به "پیگیری توهین فکری به یک استقلالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری توهین فکری به یک استقلالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید