محبوب ترین رنگ های سال 1402 کدام اند؟

به گزارش وبلاگ تور چین، زمان آن فرا رسیده است که به رنگ های ترندی در سال 2023 نگاهی بیندازیم. شرکت رنگ پنتون، ویوا سرخابی را به عنوان رنگ سال خود انتخاب نموده است. Viva Magenta طیفی از صورتی پررنگ است که به عنوان شجاع و نترس توصیف می گردد.

محبوب ترین رنگ های سال 1402 کدام اند؟

رنگ هایی که در دکوراسیون خانه، لباس ها و وسایل محیط کار استفاده می کنیم، در حقیقت شخصیت و نگرش ما را نشان می دهند. در حالی که بعضی از افراد به سمت رنگ های کلاسیک گرایش پیدا می نمایند، بعضی دیگر خواستار طیفی از رنگ های پرجنب و جوش هستند تا شهامت خود را در انتخاب هایشان بسنجند.

به نقل از thenordroom، هر سال، کارشناسان رنگ از همه برند های سرشناس در دنیا، رنگ سال خود را انتخاب و پیش بینی خود را منتشر می نمایند.

این رنگ های سال که به نوعی از طبیعت الهام گرفته شده اند فقط در ظاهر خانه ها تاثیر نخواهند گذاشت، بلکه از مد گرفته تا تکونولوژی، اثربخشی خودشان را نمایان می نمایند. سال جاری شاهد تناژ های رنگی غنی تری نسبت به ترند های رنگی سال گذشته هستیم.

در ادامه با ما همراه باشید تا محبوب ترین رنگ های سال 2023 را که به وسیله شرکت های مطرح رنگ برگزیده شده اند را تحلیل و آنالیز کنیم.

1. پنتون:

Viva Magenta

شرکت رنگ پنتون، ویوا سرخابی را به عنوان رنگ سال خود انتخاب نموده است. Viva Magenta طیفی از صورتی پررنگ است که به عنوان شجاع و نترس توصیف می گردد. این رنگ که بخشی از خانواده قرمز به شمار میرود، ریشه در طبیعت دارد و بیانگر سیگنال تازهی از قدرت و اقتدار است. رنگ تازه سال پنتون، شادی بخش است و اگر بخش کوچکی از خانه خود را مزین به این رنگ غنی کنید، بر روحیه خانواده هم تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. بعلاوه در حال حاضر در دنیای مد و زیبایی محبوبیت خاصی دارد و در استایل بسیاری از افراد میتوان این رنگ مجذوب کننده را مشاهده کرد.

2. رنگ شرکت Nordroom برای سال 2023:

زرد گرم

رنگ زرد مانند هر رنگی در سایه های رنگی مختلف وجود دارد. از زرد پاستلی روشن تا زرد اخرایی عمیق. به علت گرمای این رنگ، با به کار بردن آن در دکوراسیون یا لباس میتوان حس صمیمیت را ایجاد کرد. در گذشته از طیف های مختلف زرد برای خانه ها بسیار استفاده می کردند تا حس گرمی را به محیط بیافزایند.

3. بنجامین مور:

رژگونه تمشکی

این شرکت، رژگونه تمشکی را به عنوان رنگ سال 2023 انتخاب نموده است. این رنگ در حقیقت، یک سایه مرجانی شاد با رنگ صورتی است. این رنگ پررنگ و مجذوب کننده، ظاهری عالی در خانه شما ایجاد می نماید.

4. شرکت PPG & Glidden Paint:

Vining Ivy (سبزآبی)

Vining Ivy یک سایه سبز همه کاره است که ترکیبی از آبی پررنگ و سبز تصفیه شده است. از این رنگ می توان برای ایجاد حالت آرامش بخش در فضا ها استفاده کرد، زیرا آبی آن احساس آرامش را به شما منتقل می نماید در حالی که زمرد احساس تعادل را بر می انگیزد. وقتی این دو رنگ با هم جفت می شوند، رنگی فوق العاده غنی و مد روز ایجاد می نمایند.

5. شروین ویلیامز:

Redend Poin (بژ)

این شرکت معروف رنگ، Redend Point را به عنوان رنگ سال 2023 انتخاب نموده است. یک سایه گرم بژ است که به عنوان رنگ گرم در ترکیب با رنگ های سردتر عمل می نماید.

منبع: فرارو

منبع: فرادید

به "محبوب ترین رنگ های سال 1402 کدام اند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محبوب ترین رنگ های سال 1402 کدام اند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید