مجسمه گردی در ژاپن

به گزارش وبلاگ تور چین، گردشگری ژاپن از نوع مجسمه!

یکی از مدرن ترین و به روز ترین شهرهای ژاپن را می توان شهر زیبای اوزاکا دانست. این شهر که جزو بزرگ ترین شهرهای ژاپن محسوب می گردد، به علت قرار گرفتن در دهانه رودخانه یوهو و خلیج اوزاکا از آب و هوایی مرطوب برخوردار است. این شهر که در گذشته نقش پررنگی در اقتصاد ژاپن برعهده داشته لقب مرکز مالی آن را نیز بردوش می کشید. اوزاکا، امروزه نیز به علت زیبایی، جذابیت و قابلیت هایی که در گردشگری دارد، گردشگر های زیادی را برای بازدید از این دیدنی های زیبا به این شهر جذب می نماید. گردشگری در این شهر به علت آب و هوای مطلوبی که دارد در همه روزها و فصل های سال امکان پذیر است. مجسمه های ملی اوزاکا دیدنی های کم نظیر این منطقه است که به علت اینکه در گوشه گوشه شهر و داخل محیط های باز مراکز هنری بنا شده است برای ملاقات از این آثار هیچ هزینه ورودی داده نمی گردد. با خبرنگاران همراه باشید تا با مجسمه های معروف ژاپن آشنا شویم.

مجسمه گردی در ژاپن

مجسمه نهنگ در مجتمع تجاری هپ فایو ژاپن

هپ فایو به عنوان یک مرکز خرید و تفریح بزرگ در ژاپن مطرح است که نه طبقه دارد و در مغازه های فروش لباس و چیزهای دیگر در آن به وفور وجود دارد. از قسمت فوقانی این مجتمع تجاری نیز شهر اوزاکا به خوبی قابل تماشا است. اما جذابیت ویژه این بازار تجاری این است که دو مجسمه غول پیکر در بخش میانی آن به صورت آویزان قرار دارند. این مجسمه ها به صورت نهنگ های قرمزی هستند که بیش از 20 متر ارتفاع دارند و به طول 6 طبقه در این مرکز تجاری آویزان شده اند. این مجسمه ها به وسیله هنرمند ژاپنی به نام تاتسویا ایشی طراحی شده اند.

آدرس: 15-5 کاکوداچو، کیتا-کو، اوزاکا

نامبا یاساکا

این مجسمه در منطقه نامبا واقع شده است و در این بنا یک ساختمان نمادین وجود دارد که به صورت سر یک شیر طراحی شده و روی سنگ حکاکی اجرا شده است. این ساختمان نمادین که به صورت سر شیر طراحی شده است، 12 متر طول، 11 متر عرض و 10 متر در زمین عمق دارد و اگر بخواهید از آن اصلی تماشا کنید حتماً آن را قبل از ساختمان اصلی می بینید. همین طراحی زیبا باعث شده است که نامبا یاساکا در نوع خود منحصر به فرد باشد.

آدرس: موتوماچی نانیوا-کو، اوزاکا

منبع: الی گشت

به "مجسمه گردی در ژاپن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجسمه گردی در ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید