تریلر فیلم ناپلئون با بازی خواکین فینیکس منتشر شد

به گزارش وبلاگ تور چین، در اولین تریلر فیلم سینمایی ناپلئون به کارگردانی ریدلی اسکات، برای اولین بار خواکین فینیکس در نقش فاتح بزرگ فرانسوی ناپلئون بناپارت دیده می گردد. در کنار فینیکس، ونسا کربی در نقش ژوزفین، زندگی ناپلئون بناپارت را از جنگ ها، فتوحات و به قدرت رسیدن تا زندگی عاطفی پر تلاطم او را به تصویر می کشند.

تریلر فیلم ناپلئون با بازی خواکین فینیکس منتشر شد

به گزارش روزیاتو، تریلر فیلم ناپلئون، به قدرت رسیدن ناپلئون بناپارت تا حمله به مصر و دیگر اقدامات جنگ طلبانه و توسعه فرانسه را نشان می دهد. این فیلم روایت به قدرت رسیدن ناپلئون و رابطهٔ جنون آمیز و ناپایدار او با ملکه ژوزفین است.

فیلمنامه فیلم ناپلئون به وسیله دیوید اسکارپا نوشته شده است که پیش از این با اسکات در فیلم All The Money In the World همکاری نموده بود و حالا وظیفه نوشتن فیلمنامه Gladiator 2 را در سومین همکاری مشترک خود با این کارگردان برجسته سینما بر عهده گرفته است.

شرکت Apple Original Films در همکاری با Sony Pictures Entertainment، تاریخ 22 نوامبر (1 آذر 1402) را برای اکران جهانی این فیلم در سینما ها مشخص نموده است. پس از اکران سینمایی، فیلم به صورت جهانی در Apple TV+ پخش خواهد شد.

علاوه بر خوآکین فینیکس، طاهر رحیم، مارک بونار، روپرت اورت و جوزف کرکور نیز در این فیلم حضور دارند. تهیه کنندگان این فیلم کوین جی. والش، مارک هافمن، خوآکین فینیکس و ریدلی اسکات هستند.

تریلر فیلم ناپلئون، نوید فیلمی را می دهد که تصویری خیره کننده از یکی از تاثیرگذارترین و بحث برانگیزترین چهره های تاریخ را به نمایش می گذارد. با حضور خواکین فینیکس در نقش اصلی و ریدلی اسکات در پشت دوربین، انتظار می رود این فیلم یک شاهکار سینمایی باشد که شخصیت و میراث پیچیده این امپراتور فرانسه را روایت می نماید.

منبع: فرارو

به "تریلر فیلم ناپلئون با بازی خواکین فینیکس منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تریلر فیلم ناپلئون با بازی خواکین فینیکس منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید