اسکوترها بر فراز ایالات متحده پرواز خواهند کرد ، کاهش زمان رسیدن به محل کار ، صرفه جویی در هزینه ها

به گزارش وبلاگ تور چین، برنامه نو و مشترک اوبر با یک استارتاپ محلی ایالات متحده برای حمایت از کارمندان پر مشغله شروع شد. برنامه ای که قرار است یک سرویس ویژه اشتراک گذاری رایگان اسکوتر برقی را به این کارمندان هدیه دهد.

اسکوترها بر فراز ایالات متحده پرواز خواهند کرد ، کاهش زمان رسیدن به محل کار ، صرفه جویی در هزینه ها

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، بعضی از کارکنان اوبر درگیر راه اندازی پروژه ای مشترک با یک استارتاپ پرواز محور هستند که Uber-for-Helicoptersنام دارد. این پروژه در پی اشتراک گذاری اسکوتر الکتریکی رایگان است.

قرار است این برنامه بعضی از پروازهای خصوصی را در بعضی از منطقه ها ایالات متحده با یک هدف تعیین سازماندهی کند: اسکوتر الکتریکی برای همه.

بر اساس اعلام اوبر این برنامه، کارکنان را با اسکوتر های برقی تا محل کارشان می رساند و این یعنی یک سرویس رایگان که به صرفه جویی برای رسیدن به محل کار نیز یاری می نماید.

به زودی مرحل آزمایشی این طرح و ارسال اسکوترهای برقی به سراسر منهتن شروع می گردد و کارمندان می توانند به سرعت به اسکوترهای برقی دسترسی داشته باشند. هدف اصلی این برنامه، کاهش هزینه های جاری برای کارکنان و صرفه جویی در وقت و انرزی آنان است.

منبع: انتخاب

به "اسکوترها بر فراز ایالات متحده پرواز خواهند کرد ، کاهش زمان رسیدن به محل کار ، صرفه جویی در هزینه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوترها بر فراز ایالات متحده پرواز خواهند کرد ، کاهش زمان رسیدن به محل کار ، صرفه جویی در هزینه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید