9 نکته کاربردی در استایل با لباس های اورسایز برای خانم ها و آقایان

به گزارش وبلاگ تور چین، راز جذابیت استایل با لباس های اورسایز این است که سایر لباس ها، کفش ها و اکسسوری های خود را متناسب با لباس های اورسایز انتخاب و استایل کنید. این استایل برای زنان و مردانی که می خواهند ظاهری غیررسمی، ساده و در عین حال، شیک داشته باشند، مناسب است. وقتی نکات مهم برای استایل با لباس های اورسایز را بدانید، راحت تر از آنچه تصور می کنید، شیک به نظر خواهید رسید. در این مقاله، اصول و نکات مهم استایل با لباس های اورسایز را می خوانید.

9 نکته کاربردی در استایل با لباس های اورسایز برای خانم ها و آقایان

لباس اورسایز چیست؟

اورسایز اصطلاحی است که برای گشادترین لباس ها گفته می گردد. استایل با لباس های اورسایز شیک ترین و زیباترین استایل های جهان است. وقتی استایل با لباس های اورسایز را امتحان می کنید، همه چیز به تناسب میان این لباس ها بستگی دارد. به عنوان مثال، می توانید لباس هایی را که بیش از حد بزرگ هستند، با لباس های کوچکتر ترکیب کنید تا بر تضاد میان این دو لباس تأکید گردد.

استایل زنانه با پیراهن اورسایز

این روزها پیراهن های اورسایز یکی از محبوب ترین لبا س ها در جهانی مد و فشن محسوب می شوند. این لباس ها شیک به نظر می رسند و پوشیدن آن ها احساس خوبی دارد. بااین حال، چه در پی یک تی شرت اورسایز با طرح گرافیکی باشید و چه پیراهن دکمه دار کلاسیک را به سبک اورسایز انتخاب کنید، این استایل ترکیبی عالی از راحتی و زیبایی خواهد بود. البته، از آنجایی که در این استایل از لباس های سایز بزرگ استفاده می گردد، مرز باریکی میان استایل شیک و شلختگی وجود دارد. به همین دلیل، باید نحوه استایل با پیراهن اورسایز و قواعد آن را بدانید. برای استایل با چنین پیراهنی، باید به 9 اصل مهم توجه داشته باشید.

1. ساده آغاز کنید

یک ست هماهنگ تک رنگ ظاهر اورسایز شما را مرتب می نماید. این استایل را با یک کفش پاشنه بلند مناسب تکمیل کنید یا یک گزینه غیرمنتظره تر از آن مانند نیم بوت را انتخاب کنید. به این ترتیب، استایلی منحصربه فرد خواهید داشت.

2. پیراهن سایز میانه خود را گره بزنید

یک تی شرت یا پیراهن دکمه دار اورسایز می تواند هر استایلی را زیبا کند. آن را با یک دامن بلند یا شلوار فاق بلند بپوشید. به این ترتیب، منحنی های بدن شما بدون پوشیدن لباسی بدن نما به نمایش درمی آیند.

3. استایل دبیرستانی را نباید فراموش کنید

اگر برای پوشیدن یک پیراهن دکمه دار ساده و اورسایز در پی روشی مطابق با مد روز هستید، یک جلیقه به سبک استایل دبیرستانی ها روی آن بپوشید. اضافه کردن کراوات به این استایل اختیاری است.

4. استایل با تاپ اورسایز

با استفاده از یک تاپ اورسایز، برای خودتان استایلی مینیمال ایجاد کنید. همراه با این تاپ شلوارهای گشاد یا چرمی بپوشید تا بدون هیچ دردسری مجذوب نماینده به نظر برسید.

5. استایل سنتی را امتحان کنید

پیراهن اورسایز و شلوار جین لباس هایی هستند که هیچ وقت نمی توانید آن ها به روشی اشتباه استایل کنید. باز کردن دکمه های سرآستین و چند دکمه از این لباس به همه اعلام می نماید که شما استایلی رسمی دارید اما در عین حال، برای موقعیت های غیررسمی هم آماده هستید.

6. همه لباس ها را اورسایز انتخاب کنید

گاهی اوقات، می توانید همه لباس هایتان را اورسایز انتخاب کنید. این استایل فوق العاده راحت است، طوری که احساس می کنید لباسی بر تن ندارید. این استایل با یک جفت کفش کتانی تکمیل می گردد تا برای تعطیلات آخر هفته لباسی راحت داشته باشید.

7. همه لباس ها را اورسایز انتخاب کنید

جای هیچ تعجبی نیست که یک پیراهن اورسایز می تواند به عنوان یک ژاکت، یا بهتر است بگوییم، یک کت، برای روزهای سرد عمل کند. این لباس هم گرما و هم استایلی شیک ایجاد خواهد نمود. این پیراهن را روی لباس های دیگر خود بپوشید. می توانید دکمه های این پیراهن را باز بگذارید یا دکمه های آن را ببندید و همراه با چند اکسسوری مثل کلاه و کیف به آن استایلی شیک ببخشید.

8. استایل با دو لباس اورسایز

یکی از ترندهای محبوب این روزها که در استایل هایی مانند استایل اورسایز کره ای رواج بیشتری دارد، استایل با دو لباس اورسایز است. پیراهن یا پلیور اورسایز خود را با چکمه های روی زانو مدل دهید. به این ترتیب، یک استایل شیک و مجذوب نماینده دارید که می توانید آن را در تمام طول سال، به ویژه در ماه هایی از سال که هدف گرم نگه داشتن پاهای شما است، بپوشید.

9. لباس اورسایز را همراه با چند لباس دیگر بپوشید

این استایل با لباس اورسایز دخترانه می تواند به راحتی برای یک استایل ماجراجویانه در اوایل پاییز مناسب باشد. یک پیراهن چهارخانه اورسایز را روی یک پیراهن یقه اسکی مشکی بپوشید. یک شلوار لگ مشکی هم با آن همراه کنید. این استایل هم شیک به نظر می رسد و هم شما را گرم نگه می دارد. می توانید به این لباس های اورسایز یک جفت کفش کتانی سفید هم اضافه کنید تا همه چیز مجذوب نماینده تر به نظر برسد.

استایل با سویشرت اورسایز

پوشیدن سویشرت ها احتمالا ساده ترین راه برای استایل با لباس های اورسایز هستند. هنگامی که هوا سردتر می گردد، یک سویشرت بزرگ و اورسایز بپوشید تا ظاهری داشته باشید که شما را از روزهای رسمی و اداری به روزهای معمولی و سفرهای غیررسمی می برد.

سویشرت ها را همراه با شلوار کوتاه یا ساق شلواری بپوشید تا ظاهر کلاسیک بالاتنه بزرگ، پایین تنه کوچک داشته باشید. اگر سراغ سویشرت برای داشتن استایلی اورسایز می روید، باید چند شلوار کارگو هم داشته باشید تا در موقعیت های غیررسمی رسمی همراه با سویشرت بپوشید. می توانید یک سویشرت را با چنین شلوارهای گشادی ست کنید تا بلندقدتر به نظر برسید.

استایل با لباس های بافتنی اورسایز

لباس های بافتنی، ژاکت های کشباف و پلیورهای اورسایز همواره جزو محبوب ترین لباس های اورسایز هستند. این لباس ها بسیار راحت، فوق العاده گرم و مانند لباس راحتی هستند. شما می توانید این لباس ها را بدون هیچ مسئله ای در خارج از منزل هم بپوشید. اگر می خواهید استایل با لباس های اورسایز بافتنی را مجذوب نماینده تر کنید، می توانید یک لباس بافتنی اورسایز را با دامن کوتاه، جوراب شلواری و چکمه های بزرگ ست کنید. به این ترتیب، برای روزهای سرد زمستانی استایلی شیک و راحت دارید.

یک لباس بافتنی کلفت با شلوار گرمکن یا شلوار کارگو و چکمه هم می تواند به استایلی مجذوب نماینده، گرم و راحت در روزهای سرد سال تبدیل گردد.

استایل با شلوارهای اورسایز

کافیست یک مرتبه به جای شلوارهای جین تنگ، یکی از شلوارهای راحت اورسایز را بپوشید. مطمئن باشید که پس از آن، به این راحتی از خیر این شلوارهای آزاد و راحت نخواهید گذشت. شلوارهای دم پا گشاد برای ست شدن با تاپ های کوتاه در تابستان و پیراهن های آستین بلند در هوای سرد ایده آل هستند. می توانید با این شلوارهای همه کاره و هر یک از اکسسوری های کمد لباس خود استایلی بسازید که به یکی از استایل های همیشگی شما تبدیل می گردد.

برای داشتن ظاهری رسمی تر یک شلوار دم پا گشاد خوش دوخت بپوشید. اگر هم در پی استایلی غیررسمی هستید، چند شلوار کارگو داشته باشید تا بتوانید در تمام طول سال با یاری آن ها استایل های متفاوتی ایجاد کنید.

استایل با کفش ها و اکسسوری های اورسایز

اگر استایل شما از لباس های اورسایز و گشاد تشکیل شده، با اضافه کردن اکسسوری ها و کفش های سایز بزرگ، به آن حال و هوای بهتری ببخشید. این کار نه تنها به استایل شما عمق و معنای خاصی می بخشد، بلکه همه چیز را متناسب نگه می دارد. اگر یک تی شرت اورسایز را همراه با شلواری اورسایز می پوشید، آن ها را با کفش های بزرگ، عینک آفتابی بزرگ و یک کیف بزرگ ست کنید.

استایل با کت اورسایز

کت اورسایز هم مانند هر لباس اورسایز دیگری، اگر به درستی استایل نگردد، شلخته و نامرتب به نظر خواهد رسید. برای استایل با کت اورسایز باید 7 ترفند ساده را در نظر بگیرید. این ترفندها عبارت اند از:

  • از کمربند بهره ببرید: کت های بلند را همراه با یک کمربند بپوشید تا استایلی خاص تر داشته باشید. بستن کمربند ساده ترین ترفند برای استایل این لباس های اورسایز است.
  • کفش پاشنه بلند نوک تیز بپوشید: کفش های نوک تیز ظاهری براق و صیقلی دارند و تیزی آن ها می تواند استایل با لباس های اورسایز شما را کاملا دگرگون کند.
  • همه چیز را ساده نگه دارید: پوشیدن یک لباس ساده و مینیمالیستی به کت اورسایز شما اجازه می دهد تا در مرکز استایل شما قرار بگیرد. می توانید پالتو یا کت بلند اورسایز خود را همراه با یک شلوار جین و یک تی شرت سفید رنگ بپوشید تا خاص و متفاوت به نظر برسید.
  • استایل تک رنگ را امتحان کنید: پوشیدن یک پیراهن و شلوار تک رنگ زیر کت اورسایز راهی ساده برای داشتن استایلی شیک است. می توانید همراه با این پیراهن و شلوار کت اورسایزی با هر طرحی که دوست دارید، بپوشید چون این لباس ها استایل شما را بیش از میزان شلوغ نشان نمی دهند.
  • به انتخاب کمربند شلوار دقت کنید: اگر کت یا پالتوی شما کمربند ندارد، می توانید دکمه های آن را باز بگذارید و زیر آن کمربند بپوشید. کمربند شلوار باید طوری انتخاب گردد که استایل با لباس های اورسایز شما هماهنگ باشد.
  • شلوار کمی کوتاه را امتحان کنید: شلوار دم پا گشاد در کنار یک کت اورسایز ظاهر دخترانه بسیار مجذوب نمایندهی دارد اما در عین حال کمی شلخته به نظر می رسد. در عوض، یک شلوار عادی یا دم پا گشاد کمی کوتاه را امتحان کنید.
  • کت را با لباس های کاملا میزان خود بپوشید: دکمه های کت اورسایز را باز بگذارید و زیر آن لباس های کاملا میزان خود بپوشید. به این ترتیب، استایلی غیررسمی برای روزهای سرد زمستانی دارید.

استایل با کت بلیزر اورسایز

شما می توانید با سرشانه ها و آستین های بزرگ کت اورسایز یک استایل عالی و خاص ایجاد کنید. خانم ها و آقایان شیک پوش اغلب کت های بلیزر را می پوشند تا روی بالاتنه شان تٔکید نمایند و عالی به نظر برسند. شما می توانید در کت های بلیزر اورسایز مجذوب نماینده و افسانه ای به نظر برسید. لازم نیست به استایل های ساده یا خسته نماینده بسنده کنید. یک کت بلیزر با رنگ های خنثی مانند مشکی، سفید، قهوه ای یا سرمه ای انتخاب کنید و آن را روی یک پیراهن سفید کلاسیک بپوشید.

استایل به سبک ساعت شنی

برای ایجاد یک استایل اورسایز مردانه راه های مختلفی دارید. یکی از محبوب ترین این استایل ها، پوشیدن لباس ها به شکل ساعت شنی است. شلوارهای راسته یا گشادی را انتخاب کنید که فاق بلندی دارند به این ترتیب، اندامتان کشیده تر به نظر می رسد. یک تی شرت اورسایز هم همراه با آن بپوشید تا میان بالاتنه و پایین تنه شما کنتراست ایجاد گردد.

نکات مهم برای استایل با لباس های اورسایز

فرقی نمی نماید که به استایل پیراهن اورسایز مردانه فکر کنید یا در پی استایل با لباس های اورسایز زنانه باشید. به هر حال، باید 3 نکته مهم را در نظر داشته باشید.

1. رنگ های خنثی را انتخاب کنید

رنگ های خنثی لباس های سایز بزرگ شما را شیک و باکلاس می نمایند. شما می توانید رنگ های کلاسیکی مانند سفید، مشکی، قهوه ای و خاکستری را در تمام طول سال بدون هیچ دردسری بپوشید زیرا این رنگ ها هیچ وقت از مد نمیفتند.

رنگ های خنثی، لباس های اورسایز را همه کاره و جاودانه می سازند چون می توانند با هر لباسی ست شوند. رنگ های خنثی را انتخاب کنید که ظریف تر و ساده تر باشند تا لباس هایتان را با هم ترکیب کنید و به سادگی، لباس های شگفت انگیز بسازید.

انتخاب رنگ مناسب برای لباس هایتان می تواند ظاهر شما را بهبود ببخشد. اگر رنگ های متناسب و مکمل را کنار یکدیگر قرار دهید، به راحتی استایل بهتری خواهید داشت، عالی به نظر می رسید و برترین احساس را خواهید داشت.

2. سادگی را نباید فراموش کنید

اگر می خواهید لباس های سایز بزرگ بهتری بپوشید، سادگی را در اولویت قرار دهید. با انتخاب ترکیب مناسبی از لباس های معمولی که به خوبی با هم ست می شوند، استایل خود را ساده نگه دارید. هنگام خرید لباس های تازه و پر کردن کمد لباس های خود، به لباس های سایز بزرگی که می توانید بپوشید فکر کنید. برای بهبود استایل خود، لباس های اضافی و غیرضروری را حذف کنید.

اگر لباس های ساده بپوشید و هرگونه لباس یا اکسسوری غیرضروری را حذف کنید، می توانید به راحتی لباس خوبی بپوشید و در لباس های اورسایز عالی به نظر برسید. لباس های ساده و طرح های ابتدایی لزوما خسته نماینده و تکراری نیستند. شما می توانید تنها با استفاده از لباس های سایز بزرگ کمد لباس خود و انتخاب برترین مجموعه از لباس هایی که به خوبی با هم ست می شوند، هر لباسی را که دارید در استایلی شیک و برازنده ترکیب کنید.

3. میزان لباس ها اهمیت دارد

درست است که این استایل با لباس های اورسایز ایجاد می گردد اما هنوز هم میزان لباس ها اهمیت دارد. لباس هایی نپوشید که فرم بدن شما را پنهان می نمایند و بدن شما را بزرگتر از آنچه هست، نشان می دهند. از پوشیدن لباس های اورسایز به ویژه در اطراف قسمت میانی بدن خود اجتناب کنید چون استایل شما را خراب می نمایند.

در عوض، لباس هایی با تناسب عالی بپوشید که شما را فوق العاده نشان می دهند و فرم بدن شما را برجسته می نمایند. میزان لباس متناسب با تیپ بدنی شما باعث می گردد که برترین ویژگی های فرم بدن شما متناسب و حتی برجسته به نظر برسند.

کلام آخر

استایل با لباس های اورسایز یکی از ترندهای محبوب این روزها است که هواداران خاص خود را دارد. این استایل راحتی و مجذوب نمایندهیت را با یکدیگر ترکیب نموده است. در این مقاله، تمام نکات مهم برای داشتن استایلی مجذوب نماینده با این لباس ها را خواندید. شما هوادار استایل اورسایز هستید یا ترجیح می دهید لباس ها فرم بدنی شما را برجسته تر نشان دهند؟

منبع: panaprium

منبع: دیجیکالا مگ

به "9 نکته کاربردی در استایل با لباس های اورسایز برای خانم ها و آقایان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "9 نکته کاربردی در استایل با لباس های اورسایز برای خانم ها و آقایان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید