11 آموزش طلایی برای تزیین کردن آینه اتاق خواب

به گزارش وبلاگ تور چین، آینه یکی از وسایل اتاق خواب است که روزانه بار ها به آن نگاه می کنیم. پس می توان از آینه به عنوان یک وسیله تزیینی لذت برد. اگر می خواهید آینه خود را با وسایل ساده مثل مروارید، برچسب، نگین، دکمه، شاخه و برگ درخت و ... تزیین کنید، در اینجا چند روش فوق العاده برای تزیین کردن آینه اتاق به شما آموزش داده می گردد.

11 آموزش طلایی برای تزیین کردن آینه اتاق خواب

وبلاگ تور چین | سرویس خانه داری - زیباست که خود را در آینه ای نگاه کنید که با هنر دست خود آن را تزیین نموده اید و یادآور خاطره یا تم خاصی برای شما است. آینه یکی از مواردی است که برای تزیین اتاق خواب استفاده می گردد پس زیبایی آن تاثیر زیادی در حس و حال اتاق خواب شما خواهد داشت. وبلاگ تور چین به شما 11 روش مختلف می آموزد که با آن می توانید آینه اتاق را به زیبایی تزیین کنید.

1- تزیین کردن آینه با شابلون و اسپری رنگ

یک شابلون با طرح دلخواه از فروشگاه تهیه کنید، می توانید طرح شابلون را با دست روی یک کاغذ یا روزنامه بکشید و قسمت های لازم را برش دهید، شابلون را روی آینه بگذارید و قسمت های خالی را با اسپری رنگ، رنگ کنید.

توجه: دقت داشته باشید که اسپری رنگ را فقط در محدوده شابلون بپاشید تا بقیه قسمت های آینه رنگی یا کدر نگردد.

2- تزیین آینه به سبک آلیس در سرزمین عجایب

یک روش جذاب برای تزیین آینه، تزیین با الهام دریافت از انیمیشن ها و داستان هاست. در این روش پیشنهاد می گردد ورق های بازی، فنجان و قاشق اسباب بازی یا وسایل کوچک پلاستیکی دیگر تهیه کنید، روی آن چسب حرارتی بزنید و روی پوشه پایین آینه بچسبانید.

همچنین می توانید کارت های بازی را روی یک نخ به صورت رشته ای وصل کنید و پایین و بالای آینه با چسب بچسبانید.

3- تزیین آینه با استفاده از برچسب بطری های نوشیدنی

معمولا روی بطری نوشیدنی های میوه ای برچسب های رنگ و لعاب دار زیبایی چسبانده می گردد، بعد از استفاده از نوشیدنی برچسب روی بطری را باز کنید و قسمت های زیبای برچسب مثل میوه ها و بقیه شکل های آن را برش دهید و با زرورق های آن دایره های کوچک ببرید، سپس با چسب روی کادر پایین آینه قرار دهید.

4- تزیین آینه با استفاده از مواد طبیعی

اگر به جنگل یا پارک بروید و برگ و شاخه های کوچک و زیبای درختان و سنگ ریزه ها را جمع کنید، می توانید با یاری چسب حرارتی آینه اتاق را تزیین کنید. شما با سلیقه و خلاقیت خود باید برگ و چوب درختان و سنگ ریزه ها را روی آینه بچسبانید و هر روز از طبیعت جلوی چشمان خود لذت ببرید.

همچنین می توانید با کاغذ های رنگی برگ، شاخه و سنگ های مصنوعی درست کنید و پایین آینه بچسبانید.

5- تزیین کردن آینه با کاشی های رنگی

چند عدد کاشی در رنگ های مختلف تهیه کنید، آن ها را به قسمت های نامساوی خرد کنید، با استفاده از چسب کاشی، قطعات رنگی کاشی را روی آینه بچسبانید.

توجه: مطمئن شوید که آینه شما ضخامت کافی دارد و می تواند وزن کاشی را روی خود تحمل کند.

6- تزیین آینه با مروارید و گل مصنوعی

می توانید آینه خود را مانند آینه یک شاهزاده خانم تزیین کنید. گل سر یا گل مصنوعی کریستالی و مروارید از فروشگاه بخرید و با چسب حرارتی روی آینه بچسبانید.

7- تزیین کردن آینه با الهام از دریا

اگر کنار دریا رفتید صدف، وبلاگ تور چین دریایی یا مرجان تهیه کنید. یک طناب باریک را با چسب حرارتی روی آینه بچسبانید، سپس صدف و مرجان ها را کنار طناب چسبانده و روح دریا را کنار آینه احساس کنید.

8- تزیین آینه با دکمه های رنگارنگ

استفاده از دکمه های رنگارنگ برای تزیین آینه می تواند ایده جالب و سرگرم کننده ای باشد. مقداری دکمه رنگی تهیه کنید و با چسب حرارتی روی آینه بچسبانید و از جلوه رنگارنگ آینه لذت ببرید.

9- تزیین کردن آینه به سبک کریسمس

اگر دوست دارید برای کریسمس یا عید و تعطیلات ظاهر متفاوتی به اتاق خود بدهید، مقداری روبان قرمز از فروشگاه تهیه کنید و دور آینه بپیچید، سپس شاخه های طبیعی یا مصنوعی درخت را دور آینه روی روبان ها قرار دهید. چراغ های کریسمس، نگین های تزیینی و هرچه دوست دارید برای تزیین شاخه های کنار آینه استفاده نمایید.

10- تزیین آینه به سبک ورزشی

یک راکت بدمینتون بردارید و آینه ای به اندازه قسمت توری راکت بدمینتون تهیه کنید. آینه را روی قسمت توری راکت بچسبانید و اطراف کادر آینه را با توپ های کوچک پلاستیکی تزیین کنید.

11- تزیین کردن آینه عاشقان سفر

یک نقشه کاغذی یا پلاستیکی تهیه کنید. با توجه به شکل و ابعاد کادر آینه نقشه را برش دهید و با چسب روی کادر دور آینه بچسبانید. برچسب یا اسباب بازی کوچک چمدان، هواپیما، کلاه و عینک و یا تصویر سفر هایی که رفته اید را آماده کنید و با چسب روی آینه بچسبانید.

برگرفته از:

منبع: ستاره

به "11 آموزش طلایی برای تزیین کردن آینه اتاق خواب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11 آموزش طلایی برای تزیین کردن آینه اتاق خواب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید