کنسرت کلاسیک خیریه ال جی در جشنواره موسیقی Rheingau

به گزارش وبلاگ تور چین، همکاری برند پریمیوم و حامی جهانی هنر، LG SIGNATURE با پیانیست مشهور برای به اشتراک گذاشتن موسیقی و اختصاص عایدی حاصل از آن برای پرورش استعداد هنرمندان جوان شایسته

ال جی الکترونیکس (LG) حمایت موفقیت آمیز خود را برای جشنواره موسیقی Rheingau 2022، که به وسیله برند پریمیوم این شرکت، LG SIGNATURE رهبری می گردد، اظهار داشت.

کنسرت کلاسیک خیریه ال جی در جشنواره موسیقی Rheingau

بازگشت LG SIGNATURE به Rheingau برای دومین سال متوالی، حمایت دوستداران موسیقی کلاسیک در سراسر دنیا را به همراه داشت که با تعهد دیرینه ال­جی برای هنر و فرهنگ طنین انداز شد. کنسرت خیریه این برند با حضور پیانیست کلاسیک مشهور دنیا، Jan Lisiecki، انتهای باشکوه از مجموعه کنسرت­ها بوده است.

جشنواره موسیقی Rheingau سال جاری، که از 25 ژوئن تا 3 سپتامبر برگزار گردید، شامل بیش از 100 کنسرت موسیقی سبک جاز و کلاسیک بود که در مکان های مختلف در منطقه زیبای Rheingau برگزار گردید.

LG SIGNATURE مفتخر بود که سه کنسرت برجسته را در جشنواره موسیقی محبوب میزبانی کند، که مخاطبان را با استعدادهای بزرگ پیانیست Jan Lisiecki، نوازنده ویولن Julia Fischer، و نوازنده فاگوت، Sophie Dervaux پذیرایی می کرد. این سه هنرمند تحسین شده، که هر کدام از اساتید به­نام هستند، تعهد LG SIGNATURE برای دستیابی به کمال را به مخاطبان ارائه کردند.

علاوه بر این سه اجرا، این برند میزبان یک کنسرت خیریه انحصاری با حضور Jan Lisiecki بود. تمام عایدی حاصل از این رویداد صرف یاری به هنرمندان - به ویژه نوازندگان جوان سبک کلاسیک - در سراسر اروپا شد.

Lisiecki با همراهی ارکستر نروژ، اجرای به یاد ماندنی را در مرکز همایش Kurhaus Wiesbaden اجرا کرد که شامل اجرای زیبای کنسرتو شماره 1 شوپن در E مینور Op. 11. بوده است. شرکت نمایندگان در کنسرت این فرصت را داشتند که در قرعه کشی با جوایزی از جمله محصولات ال جی شرکت نمایند. این شب ویژه با ملاقات و احوال پرسی با شخص Lisiecki به انتها رسید.

Lee Jeong-seok، رئیس مرکز بازاریابی دنیای ال جی الکترونیکس، می گوید: به عنوان برندی که پیوسته متعهد به تلفیق هنر و فناوری با هم هستیم، به حمایت از رویدادهای فرهنگی مهم مانند جشنواره موسیقی Rheingau ادامه خواهیم داد. حمایت مجدد از جشنواره و همکاری با Jan Lisiecki، توانمندسازی و ارائه منابع مورد احتیاج به هنرمندان شایسته و جوان برای ما باعث خوشحالی بود.

در طول جشنواره موسیقی Rheingau 2022، LG SIGNATURE تعدادی از محصولات نوآورانه و مجذوب کننده خود را به نمایش گذاشت تا مخاطبان این رویداد بتوانند آن ها را مشاهده و تجربه نمایند.

LG SIGNATURE با تعهد به فلسفه خود مبنی بر هنر الهام بخش فناوری است و فناوری هنر را کامل می نماید به حمایت از هنر و فرهنگ ها در سراسر دنیا ادامه خواهد داد. LG SIGNATURE به همین دلیل با چندین مؤسسه مشهور دنیای از جمله ارکستر سلطنتی فیلارمونیک بریتانیا همکاری دارد.

منبع: فوت و فن

به "کنسرت کلاسیک خیریه ال جی در جشنواره موسیقی Rheingau" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنسرت کلاسیک خیریه ال جی در جشنواره موسیقی Rheingau"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید