چگونه به کسی که در واتساپ ما را بلاک کرده پیام بدهیم؟

به گزارش وبلاگ تور چین، تهران (پانا) - اگر شما هم می خواهید بدانید که چطور می توان به کسی که شما را در واتساپ بلاک کرده پیام داد، این گزارش را بخوانید.

چگونه به کسی که در واتساپ ما را بلاک کرده پیام بدهیم؟

به گزارش وبلاگ تور چین، واتساپ بدون شک یکی از محبوب ترین پلتفرم های پیام رسانی در دنیا است. این برنامه پرکاربرد دارای مجموعه ای از ویژگی ها است. حتی می توان در این برنامه از حالت بلاک هم درآمد.

رفع انسداد در واتساپ از طریق حذف و نصب مجدد این برنامه، یکی از ساده ترین راه ها برای تماس با فردی است که شما را مسدود کرده است. روش دیگر این است که اگر مخاطبی در واتساپ شما را مسدود کرده است، ایجاد یک گروه به شما این امکان را می دهد که به او پیام دهید.

البته به دلیل اینکه آن شخص شما را بلاک کرده، شما نمی توانید او را به گروه اضافه کنید. برای انجام این کار، به کمک و حمایت یک دوست مشترک نیاز دارید. دوست مشترک می تواند یک گروه در واتساپ ایجاد کند و هم شما و هم مخاطبی را که می خواهید به گروه اضافه کند. این ترفند به شما امکان می دهد در واتساپ به فردی که شما را بلاک کرده است پیام دهید. برای حفظ حریم خصوصی، می توانید از دوست مشترکتان درخواست کنید که پس از اینکه شما را به گروه اضافه کرد، از گروه خارج شود. البته این روش نیز ممکن است کارساز نباشد، زیرا فرد به سادگی می تواند از گروه خارج شود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "چگونه به کسی که در واتساپ ما را بلاک کرده پیام بدهیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه به کسی که در واتساپ ما را بلاک کرده پیام بدهیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید