ویدئو ، ماجرای مسابقه جنجالی شبکه آی فیلم چه بود؟ ، مجری: کوشش کردم بر خودم مسلط باشم

به گزارش وبلاگ تور چین، مجری مسابقه تلویزیونی شبکه آی فیلم گفت: زمانی که از خانمی که در مسابقه شرکت نموده بودند پرسیدم چه کسی به شما یاری می نماید؟ گفتند برادرزاده ام، منتهی گویا برادرزاده ایشان کار ثبت نام را انجام داده و خودشان چندان در جریان امور نبودند.

ویدئو ، ماجرای مسابقه جنجالی شبکه آی فیلم چه بود؟ ، مجری: کوشش کردم بر خودم مسلط باشم

به گزارش وبلاگ تور چین به نقل از فارس، پای صحبت های کیمیا گیلانی یکی از مجریان نما به نما نشستیم تا از این مسابقه و نحوه اجرایش بگوید. بخشی از این گفت وگو را بخوانید.

خانم گیلانی اگر موافق باشید از مورد جالبی که چندی پیش در هنگام اجرای برنامه و اهدای جایزه به یکی از شرکت نمایندگان رخ داد و بسیار هم در فضای مجازی پربیننده شد شروع کنیم؟

-بله. بالاخره از این موارد پیش می آید. زمانی که در همان ابتدا از خانمی که در مسابقه شرکت نموده بودند پرسیدم چه کسی به شما یاری می نماید؟ گفتند خواهرزاده (یا برادرزاده ام) قرار است یاریم کند، منتهی در کنارم نیست و به شکل تلفنی این کار را انجام می دهد. گویا برادرزاده ایشان کار ثبت نام را انجام داده و خودشان چندان در جریان امور نبودند. معمولاً صبح اجرای مسابقه، شرکت نمایندگان تعیین و اطلاعات کامل از آنها گرفته می گردد، از جمله شماره کارت بانکی تا در حد فاصله برنده شدن و تبریک گفتن من، جایزه به حساب آنها واریز گردد. بعد من از شرکت نماینده استعلام می کنم که آیا مبلغ جایزه به حسابتان واریز شده است یا نه؟ حتی صبح مسابقه حتما از شرکت نماینده سوال می گردد که پیامک حسابشان فعال است یا خیر؟ از این خانم هم سوال شده و ایشان تأکید نموده بودند که فعال است اما برادرزاده شان کار ثبت نام را انجام داده و شماره کارت خودش را داده بود. اشتباه این خانم در آنجا بود که وقتی از ایشان پرسیده شده بود که پیامک حسابتان فعال است گفته بود بله، بدون آن که برایش سوال گردد که اصلا شماره کارتی از من گرفته نشده است. همین ناهماهنگی، باعث ایجاد آن سوءتفاهم بر روی آنتن زنده شد.

ارائه جوایز مسابقات آنلاین صورت می گیرد؟

-بله. در مسابقه نما به نما واریز جوایز به شکل آنلاین است و ما روی این موضوع خیلی حساس هستیم. به هر حال پای آبروی حرفه ای خودم هم در میان است. این اتفاق چند روز قبل از آن که در فضای مجازی منتشر و دست به دست گردد رخ داد. جالب آن که من در مسابقه بعدی، درباره اتفاقات برنامه شرح دادم و ماجرا هم تمام شده بود. اما ناگهان فضای مجازی پر شد از کلیپ آن برنامه. باز هم روی آنتن آمدم و درباره آن اتفاق شرح دادم. ترجیح هم دادیم که برای حفظ حریم خصوصی شرکت نمایندگان، آن خانم را دوباره روی آنتن نیاوریم تا خودش بگوید که واریز واقعا اجرا شده است. جالب آن که در صفحات مجازی ای که این کلیپ منتشر شده بود بسیاری از دیگر شرکت نمایندگان مسابقه نظر گذاشته بودند که ما شرکت کردیم و جایزه مان را هم به شکل آنلاین گرفتیم. به نظرم اگر از کسانی که ادعا می نمایند جوایز مسابقات تلویزیونی واقعی نیست، بپرسید که خودشان چند بار در چنین مسابقاتی شرکت نموده اند، اکثرا حتی یکبار هم تجربه اش را ندارند.

چنین اتفاقاتی معمولا کمی شوکه نماینده است. آن هم روی آنتن برنامه زنده که از قبل هم برنامه ریزی ها برای درست انجام شدن آن انجام شده است. وقتی آن خانم گفتند که شماره کارت از ایشان دریافت نشده، اولین واکنشی که به ذهنتان رسید چه بود؟

-اول که خانم شرکت نماینده این حرف را زدند، احساس کردم که شاید شرکت نماینده به درستی متوجه منظورم نشده است و به همین دلیل دوباره از ایشان پرسیدم که آیا شماره کارت بانکی داده اند یا نه؟ وقتی ایشان گفتند نه، متوجه شدم که اصلا در جریان شیوه حضور در مسابقه نیستند و با این حال، روی آنتن تأکید کردم که قبلاً شماره کارت از ایشان گرفته شده است. به هر حال، یک مجری باید در چنین لحظاتی بر خود مسلط باشد. قبلا هم موردی داشتیم که شرکت نماینده خانم بود اما صدایش به شکل عجیب و غریبی مردانه به نظر می رسید. من در تمام طول مسابقه ایشان را آقا خطاب می کردم و ایشان هم جواب می داد اما در آخر مسابقه گفت که من خانم فلانی هستم نه آقا.

در نهایت هم کوشش کردید که شرکت نماینده را متقاعد کنید؟

- بله. در آن لحظه واقعا غافلگیر شده بودم اما باید به عنوان مجری سریع فکر می کردم و تصمیم می گرفتم که چه واکنش و برخوردی مناسب است. در مجموع، از این دست اتفاقات جالب در مسابقه نما به نما زیاد داشته ایم. در مسابقات سایر شبکه ها هم چنین اتفاقاتی برایم افتاده است. مثلا در برنامه زنده شبکه پنج که از کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان پخش می شد روی سن را پر از بادکنک نموده بودند و من هم جلوتر آمدم تا به مردم نزدیک تر باشم که یک لحظه دیدم روی هوا هستم و فقط شانس آوردم که به پایین سن پرتاب نشدم.

منبع: همشهری آنلاین

به "ویدئو ، ماجرای مسابقه جنجالی شبکه آی فیلم چه بود؟ ، مجری: کوشش کردم بر خودم مسلط باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویدئو ، ماجرای مسابقه جنجالی شبکه آی فیلم چه بود؟ ، مجری: کوشش کردم بر خودم مسلط باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید