واکنش تند شجاع خلیل زاده به انتقاد کامبیز دیرباز با کنایه و متلک

به گزارش وبلاگ تور چین، شجاع خلیل زاده مدافع سابق پرسپولیس به موضوع مربوط به انتقاد کامبیز دیرباز بازیگر سینمایی واکنش نشان داد و او را در فوتبال دعوت به سکوت کرد

واکنش تند شجاع خلیل زاده به انتقاد کامبیز دیرباز با کنایه و متلک

خبرآنلاین: جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس آنقدر عجیب بود که واکنش خیلی ها را در پی داشت. مدافع سرخ ها بعد از موفقیت این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و حضور در فینال، بنا بر آنچه که بی توجهی مدیران باشگاه در مورد تمدید قراردادش دانسته، در نهایت با فسخ قرارداد راهی قطر شد تا پیراهن تیم الریان را بر تن کند.

خلیل زاده که طی مدت حضورش در پرسپولیس توانسته نقش پررنگی در موفقیت های این تیم ایفا نماید، اکنون با جدایی اش ناگهان طرفداران را در جبهه مخالف خود می بیند. موضوعی که حتی باعث واکنش بعضی چهره های غیرفوتبالی نیز شده بود و یکی از این نفرات کامبیز دیرباز بود. بازیگر مطرح سینما در پستی به انتقاد از این بازیکن پرداخته بود و کنایه ای تند به بوسه این بازیکن بعد از عقد قرارداد با الریان به لوگوی باشگاه داشت.

شجاع خلیل زاده در این باره به خبرنگار ما می گوید: من اصلا این آقا را نمی شناسم و دلیلی نمی بینم جوابش را بدهم. من فقط باید جواب طرفدار واقعی پرسپولیس را بدهم. آقای کامبیز دیرباز شما یک نفر درباره من حرف نزن و نخواه که با گفتن اسم من و همچنین پرسپولیس دنبال فالوور باشی. شمایی که نمی دانی فوتبال چیست به چه حقی درباره من حرف می زنی؟ شمایی که قطعا اگر کارگردان یا تهیه نماینده ای به تو 50 میلیون بیشتر بدهد فیلم را رها می کنی و به سراغ فیلم دیگری می روی درباره فوتبال و من صحبت نکن. من کوچیک همه طرفداران واقعی پرسپولیس هستم ولی طرفداری که دلش با تیم است و برای آن زحمت می کشد نه شمایی که فقط دنبال این هستی تا از کنار فوتبال و پرسپولیس هم به نوایی برسی.

مدافع پرسپولیس بوسیدن لوگوی باشگاه را یک خواسته از سوی مدیران الریان می داند و در اینباره هم می گوید: من سه سال در پرسپولیس بودم. یک ثانیه برای تیم کم نگذاشتم. از همه بیشتر فحش خوردم. چرا؟ چون نمی خواستم کسی حق تیمم را بخورد. چون در کنار فوتبال برای طرفدار تیمم هم وقت می گذاشتم. وقتی تمرین تمام می شد با تمام خستگی و شاید مصدومیتی که داشتم ساعت ها بدون منت در ورزشگاه می ماندم و به خواسته آنها برای عکس و امضا و حتی حرف زدن و درد و دل گوش می دادم. من خودم را قبل از بازیکن پرسپولیس بودن، طرفدار می دانستم.

من با مصدومیت و درد برای تیم بازی کردم. از پزشک پرسپولیس هم نه، بروید از پزشک استقلال و آقای دکتر نوروزی بپرسید که چه آسیب هایی داشتم و چطور بازی می کردم. بپرسید قبل از حضور در آسیا چه مدارکی پزشکی را نشان دادم و چه گفت. من هیچ وقت برای پرسپولیس کم نگذاشتم و هیچ وقت شرمسار نیستم. منتی هم نمی گذارم ولی شما بگویید وقتی قرارداد می بندید و مدیر باشگاه از شما درخواست می نماید چه باید بگویید؟

همین دوست عزیزی که کنایه می زند بهتر می تواند درباره قرارداد و خواسته کارفرما شرح بدهد. خودش بعد از عقد قرارداد با کارگردانی می تواند بگوید من اینجا خوشم نمی آید و این کار را نمی کنم یا هر چیز دیگری؟ من هیچ وقت در زمانی که در پرسپولیس بودم برای تیم نگذاشتم و وجدانم کاملا راحت است اما سخت نیست کسی را بخواهند به این شکل خراب نمایند.

منبع: توریسم آنلاین

به "واکنش تند شجاع خلیل زاده به انتقاد کامبیز دیرباز با کنایه و متلک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تند شجاع خلیل زاده به انتقاد کامبیز دیرباز با کنایه و متلک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید