عنایتی: به خاطر گل محمدی و پیروانی خودم را کنترل کردم، صحنه گل دوم خودمان را ندیدم

به گزارش وبلاگ تور چین، سرمربی تیم فوتبال هوادار گفت: دوستان حد و اندازه خودشان را بدانند و چون پیروانی و گل محمدی چون روی نیمکت پرسپولیس بودند خیلی خودم را کنترل کردم.

عنایتی: به خاطر گل محمدی و پیروانی خودم را کنترل کردم، صحنه گل دوم خودمان را ندیدم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ تور چین، رضا عنایتی پس از تساوی 2-2 هوادار مقابل پرسپولیس گفت: بازی سختی بود. در نیمه اول گل خوبی زدیم اما فزونی مان را از دست دادیم. با بضاعتی که داشتیم خوب بازی کردیم. پیش بینی می کردیم بازی بسیار بسیار سنگینی داشته باشیم.

وی ادامه داد: 10 دقیقه ابتدای بازی را کامل از دست دادیم، چون جو استادیوم آزادی برخی بازیکنان را گرفته بود، اما به مرور توانستیم شرایط خودمان را برگردانیم و به آن چیزی که باید در زمین اتفاق می افتاد، مسلط شویم.

عنایتی گفت: دیدید که تیم هوادار تا دقیقه 92 در استادیوم آزادی از پرسپولیس پیش بود و این نشان می دهد خیلی کار بزرگی انجام داده است. به هر دو تیم خسته نباشید و به بازیکنان خودم خسته نباشید ویژه می گویم. اگر یک مقدار خودباوری پیدا کنیم، مطمئناً در بازی های گذشته هم که بحث های داوری آنها را پیش نمی کشم، می توانستیم امتیازهای خیلی خیلی بیشتری داشته باشیم. ان شاالله به آن خودباوری لازم می رسیم و از فرصت ها بهتر استفاده می کنیم.

وی در خصوص تغییر ابتدایی در ترکیب تیمش و جانشینی پیمان میری به جای روح الله باقری و چالش ابتدایی بازی بیان نمود: دوستان به من گفتند نمی توانیم در ادامه بازی از او استفاده کنیم و البته باید در این باره سؤال کنم، چون اطلاعات زیادی در این موضوع ندارم. روح الله موقع گرم کردن دچار مشکل و درد شد که یک جابجایی داشتیم، اما یک قانونی را به ما گفتند که نمی تواند بازی کند. اطلاعات زیادی در این باره ندارم، اما بازیکنی مصدوم شده یا به هر دلیلی ما می خواهیم او را قبل از شروع بازی تعویض کنیم. دوستان گفتند بازیکن ما (روح الله باقری) می تواند روی نیمکت بنشیند، اما دوپینگ چنین چیزی گفته و یکی دو تبصره که نمی دانیم چه بود را به ما گفتند. در نهایت گفتند می تواند روی نیمکت بنشیند اما نمی تواند بازی کند. باید بروم و سؤال کنم و اگر این تبصره و ماده که دوستان گفتند درست باشد، ما مخلص آنها هم هستیم و اطاعت امر کردیم، اما اگر غلط باشد پیگیری می کنیم که چه اتفاقی افتاده و چنین صحبتی شده اشت.

سرمربی هوادار در خصوص مسائل داوری گفت: درباره داوری قرار شد صحبت نکنیم، اما امروز به نسبت بازی های گذشته مان خیلی شرایط بهتر بود و از داور ممنون هستم و به آنها خسته نباشید می گویم. با این حال گاهی ممکن است با برخی سوت های کوچک در زمین ما، فشار و استرس وارد می شد، اما داور امروز خیلی خوب بود. به دوستانم هم که روی نیمکت نشسته اند، توصیه می کنم یکسری مسائل را بیشتر رعایت کرده و آنهایی که مسئولیت دارند صحبت کنند. برخی افراد کنار زمین بودند که در حد این حرف ها نبودند، اما در دو سه صحنه با نیمکت ما صحبت کردند.

عنایتی با اشاره به برخورد برخی نفرات روی نیمکت پرسپولیس یادآور شد: می خواهم بگویم دوستان حد و مقدار خودتان را بدانید و وقتی احترام می گذاریم، احترام بگذارند. آقای پیروانی و گل محمدی چون روی نیمکت پرسپولیس بودند خیلی خودم را کنترل کردم. هر کسی باید در این فوتبال حد و حدود خودش را بداند. قرار نبود ما بیاییم اینجا 5-4 گل بخوریم و برویم. خیلی خیلی مصمم بودیم که امتیاز بگیریم و این رخ داد. با تنش و شرایط عجیب و غریب امتیاز نگیریم و احترام بگذاریم. همیشه برای نیمکت حریف احترام قائلم و کسانی که در حد و مقدار خودشان هستند، صحبت کنند.

وی درباره اینکه به نظر می رسید گل دوم هوادار با دست به ثمر رسیده است، گفت: بله، البته باید باید بررسی کنیم. فاصله من دور بود و اصلاً ندیدم توپ چطور به گل رفت، اما اگر این اتفاق هم افتاده باشد، فکر می کنم حامد لک توپ را دفع کرد که به بازیکن ما برخورد کرد. احساس من این است، چون هنوز صحنه را ندیدم. ضمن اینکه در دو صحنه دیگر هم باید فیلم را بررسی کنیم و بعد صحبت کنیم. یکی صحنه گل اول بود و روی گل دوم هم به هیچ عنوان کرنر نبود، اما داور کرنر گرفت. با این حال این مسائل هم در فکر ماست و باید برویم و ببینیم، شاید ما اشتباه کرده باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عنایتی: به خاطر گل محمدی و پیروانی خودم را کنترل کردم، صحنه گل دوم خودمان را ندیدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عنایتی: به خاطر گل محمدی و پیروانی خودم را کنترل کردم، صحنه گل دوم خودمان را ندیدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید