نمایش ضعیف دوباره مهدی ترابی و انتقاد چندباره از او

به گزارش وبلاگ تور چین، حمید درخشان درباره پیروزی یک بر صفر پرسپولیس برابر مس کرمان در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران اظهار کرد: درست که پرسپولیس بازی را برد و باعث خوشحالی هوادارانش شد، اما این تیم در نیمه نخست بازی خوبی برابر مس به نمایش نگذاشت. نه هافبک ها خوب کار می کردند و نه مدافعان در بازی سازی از انتهای زمین پیروز بودند. در حقیقت پرسپولیس در نیمه نسخت برنامه مشخصی برای رسیدن به گل از خود به نمایش نگذاشت و بیشتر سعی داشت روی اتفاقات به گل برسد. نکته مهم این بود که در این نیمه پرسپولیس فرصت چندانی هم به حریف نداد.

نمایش ضعیف دوباره مهدی ترابی و انتقاد چندباره از او

وی اضافه کرد: در نیمه دوم شرایط تغییر کرد و با حضور بعضی بازیکنان نظیر امید عالیشاه، عمری و سیامک نعمتی روند بازی پرسپولیس تغییر کرد. در این نیمه بازی سازی های خوبی را از پرسپولیس شاهد بودیم و دیدید که روی همین بازی سازی ها پرسپولیس فرصت های خوبی را به دست آورد که اگر با دقت بیشتری از سوی دیاباته استفاده می شد، شاهد گل های بیشتری بودیم. با این حال معتقدم اگر پرسپولیس بخواهد با همین شیوه در بازی های آینده به میدان برود و عمل یک نیمه را از دست بدهد، حفظ صدرنشینی برایش سخت خواهد بود، چون رقبا در انتظار این هستند که پرسپولیس امتیاز از دست بدهد و به جایش را در صدر جدول بگیرند.

او درباره انتقاداتی که به عملکرد مهدی ترابی وارد می گردد هم گفت: مهدی ترابی بازیکن بسیار خوب و تاثیرگذاری است، اما باید پذیرفت که در هفته های اخیر افت نموده است و آن ترابی که همه انتظار داریم نیست. او توانایی های زیادی دارد و باید کوشش کند توانایی های خود را به نمایش بگذارد. ما در تمرینات حضور نداریم که بدانیم شرایط تمرین مهدی ترابی چگونه است، اما او در بازی ها کاملا معین است که عملکرد فنی سابق خود را ندارد و احتیاج دارد که بیشتر کوشش کند تا به روز های خوب خود برگردد.

درخشان درباره تعطیلی لیگ هم گفت: این تعطیلی 50 روزه به سود لیگ نیست. تیم ها تازه به شرایط آرمانی خود رسیده اند و حالا باید بع تعطیلات بروند. این روند تعطیلی روی همه تیم ها تاثیر می گذارد، چون آماده نگه داشتن بازیکنان کار دشواری است. قطعا این موضوع روی کیفیت داربی هفته دوازدهم که قرار است بعد از جام جهانی برگزار گردد هم تاثیر می گذارد. به هرحال تیم ها از یک تعطیلی 50 روزه به لیگ برمی گردند و باید در داربی به میدان بروند که موضوع کار مربیان را برای آماده کردن تیمشان برای این بازی حساس سخت می نماید.

منبع: فرارو

به "نمایش ضعیف دوباره مهدی ترابی و انتقاد چندباره از او" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش ضعیف دوباره مهدی ترابی و انتقاد چندباره از او"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید