موجودی باشگاه پرسپولیس حدود 7 میلیون تومان است!

به گزارش وبلاگ تور چین، ابراهیم شکوری در خصوص آخرین شرایط پروند عیسی آل کثیر پس از صدور رای قطعی شش ماه محرومیت این بازیکن گفت: بعد از اینکه جلسه استیناف برگزار گشت و رای صادر شد، درخواست گریز دادیم و منتظریم که همکاران حقوقی آن را آنالیز نمایند و اگر احتیاج باشد موضوع را مطرح کنیم. امیدواریم که محرومیتش بخشیده گردد، با این حال قوانین بین المللی وجود دارد که از آن نمی گردد گذشت.

موجودی باشگاه پرسپولیس حدود 7 میلیون تومان است!

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر محرومیت قطعی گردد پرسپولیس می تواند برای فینال بازیکن دیگری بگیرد؟ گفت: با توجه به اینکه ما از سه پنجره انتقال استفاده نموده ایم، طبق استعلام از AFC امکان اضافه کردن بازیکن نداریم. ما به تیم فعلی ایمان داریم.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در خصوص احتمال حضور رضا قوچان نژاد و رضا شکاری در این تیم هم گفت: درباره اسامی بحث زیاد است اما لیست نفرات در اختیار کادر فنی است و اینکه چه کسی کم یا اضافه گردد برعهده آنها است. بازیکنی مثل قوچان نژاد بازیکن با ارزشی است و شرایط ویژه ای دارد، ما نیز به خاطر تیم پرسپولیس تمام کوشش خود را انجام می دهیم. در حال حاضر در حال آنالیز هستیم که چه بازیکنانی می توانند به ما یاری نمایند.

ابراهیم شکوری که با برنامه در انتهای الوند شبکه دو تلویزیون صحبت می کرد در خصوص اینکه موجودی باشگاه پرسپولیس 7 میلیون تومان است و به آقای گل محمدی گفته اند خبری از پول نیست! نیز گفت: اینها بیشتر صحبت های فضای مجازی است. در رابطه با 7 میلیون شاید عدد دقیقی نباشد اما تقریباً همین حدود است. ما در حال کارکردن بر روی در آمدزایی هستیم. با توجه به حل بدهی به برانکو و مسائل دیگر الان شرایط اقتصادی باشگاه با مشکل روبه رو شده اما این تیم طرفدار محور است و قدرتش را از طرفدارانش می گیرد. همین تیم 4 بار قهرمان شده و 2 بار فینال آسیا را تجربه نموده است. شاید ما در حساس ترین برهه از تاریخ باشگاه هستیم و به زمان برای حل مسائل نیاز داریم.

شکوری در خصوص منابع اقتصادی و پولی که AFC قرار است برای فینال به باشگاه بدهد نیز گفت: تا اینجا کارگزار ما به بهترین نحو عمل نموده. در رابطه با پاداش 2018 در حال آنالیز هستیم و سعی می کنیم در چند روز آینده گزارشی به مردم به خصوص طرفداران بدهیم. در رابطه با پاداش جدید به دلیل تحریم ها تا امروز امکان دریافت پول وجود ندارد و در بهترین حالت یک ماه پس از فینال که امیدواریم قهرمان شویم شاید اگر تحریم نباشیم بتوانیم پول را بیاوریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "موجودی باشگاه پرسپولیس حدود 7 میلیون تومان است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موجودی باشگاه پرسپولیس حدود 7 میلیون تومان است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید