محافظت شرکت اپل از اطلاعات کاربران ایمیلی

به گزارش وبلاگ تور چین، شرکت اپل از کاربران ایمیل در برابر جمع آوری اطلاعات شخصی آن ها محافظت می کند.

محافظت شرکت اپل از اطلاعات کاربران ایمیلی

به گزارش خبرنگار ، به نقل از فون آرنا، هنگام باز کردن یک خبرنامه ایمیل شده، تصاویری وجود دارند که در پیام موجود نیستند، اما در یک سرور جداگانه ذخیره می شوند. وقتی ایمیل را باز می کنید، این سرور پیامی را برای باز کردن تصویر همراه با اطلاعاتی مانند موقعیت مکانی تقریبی شما، دستگاهی که استفاده می کنید و زمان باز کردن ایمیل دریافت می کند. بلومبرگ می گوید که داده ها از طریق ناشران و نشان های تجاری به نام راهی برای مشخص مقدار عملکرد استراتژی بازاریابی آن ها استفاده می شود.

اما اپل در نقش تازه خود به نام پلیس حفظ حریم خصوصی اینترنت، ویژگی ای تحت نام محافظت از حریم خصوصی ایمیل که به طور اتوماتیک داده های نگهداری شده در سرور جداگانه را بارگیری می کند (خواه ایمیل را باز کرده باشید یا نه) را ارائه داده است.

البته اپل داده های شخصی شما مانند موقعیت مکانی و نام دستگاهی که به دست می آورد را فاش نمی کند. با توجه به اینکه تقریباً 50 ٪ از کل ایمیل ها در یک برنامه اپل باز می شود (طبق اعلام شرکت تحلیلی Litmus Software)، اپل با استفاده از قدرت خود، داده های کاربر را از دست تبلیغ کنندگان دور نگه می دارد.

طبق اطلاعات شرکت بازاریابی Warc، از 22 مارس گذشته، هزینه تبلیغات در iOS، 10 ٪ افزایش یافته است. همچنین در همان بازه زمانی هزینه تبلیغات در اندروید 21 ٪ افزایش یافته است.

نکته ای که باید به خاطر سپرد این است که اپل، توانایی پذیرش تبلیغات را کمتر از گوگل و فیس بوک دارد. اپل دستگاه می فروشد در حالی که شرکت هایی مانند گوگل و فیس بوک تبلیغات می فروشند. فروش آگهی نه تنها خط مشی اصلی شرکت ها برای راضی نگه داشتن سهامداران است، بلکه به یارانه قیمت دستگاه ها هم کمک می کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "محافظت شرکت اپل از اطلاعات کاربران ایمیلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محافظت شرکت اپل از اطلاعات کاربران ایمیلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید