قطب الدین صادقی: مجبور شدم برای سرپا نگه داشتن تماشاخانه ام در فیلم های مختلف بازی کنم

به گزارش وبلاگ تور چین، تهران (پانا) - قطب الدین صادقی با اشاره به مشکلاتی که در دوران کرونا برای سرپا نگه داشتن تماشاخانه شانو داشته است از بازگشت رونق به این سالن نمایشی خبر داد.

قطب الدین صادقی: مجبور شدم برای سرپا نگه داشتن تماشاخانه ام در فیلم های مختلف بازی کنم

به گزارش مهر، قطب الدین صادقی کارگردان و مدرس تئاتر و مدیر تماشاخانه شانو در مصاحبه با خبرنگار مهر درباره بازگشایی این سالن گفت: تماشاخانه شانو از اواخر شهریور ماه بازگشایی شد و خوشبختانه توانستیم از آن بحران مالی وحشتناک بیرون بیاییم. نزدیک به 19 ماه این تماشاخانه تعطیل بود و من مجبور بودم برای سرپا نگاه داشتن سالن ماهی سی میلیون تومان اجاره ملک را به صورت شخصی پرداخت کنم.

وی ادامه داد: تنها با حضور و بستن قرارداد برای بازی در سریال های مختلف بود که می توانستم این هزینه ها را تقبل کنم تا تماشاخانه تعطیل نشود. حتی در مقطعی هم تصمیم به تعطیلی سالن گرفتم چون پرداخت هزینه ها از عهده ام خارج بود اما خوشبختانه با صاحب ملک به توافق رسیدیم چون متوجه شد که در طول دو سال گذشته سالن هیچ فعالیتی نداشته است.

صادقی یادآور شد: برای راه اندازی شانو زحمت زیادی کشیدم و در طول این مدت نیز تماشاخانه به امید جوانان و پاتوق هنرمندان تئاتر تبدیل شده است بنابراین تعطیلی آن اتفاقی ناراحت کننده بود اما خوشبختانه با بازگشایی سالن شاهد استقبال خوب مخاطبان از آثاری که روی صحنه می رود، هستیم که جای خوشحالی دارد.

وی در پایان درباره دیگر فعالیت هایش بیان نمود: منتظر هستم تصویربرداری صحنه های به جای مانده سریال سنجرخان به کارگردانی محمدحسین لطیفی به پایان برسد تا بتوانم برنامه های مد نظرم را عملی کنم. 10 درصد از تصویربرداری سریال به جای مانده اما فعلاً کار برای بار دوم متوقف شده است چون تهیه کننده از عهده هزینه ها برنمی آید و صحنه های به جای مانده نیز سکانس های جنگی است که نیاز به امکانات زیادی دارد و از آنجا که من علاوه بر بازی ناظر کیفی سریال نیز هستم، تا تمام نشدن سریال نمی توانم پروژه تازه ای را آغاز کنم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "قطب الدین صادقی: مجبور شدم برای سرپا نگه داشتن تماشاخانه ام در فیلم های مختلف بازی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطب الدین صادقی: مجبور شدم برای سرپا نگه داشتن تماشاخانه ام در فیلم های مختلف بازی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید