قاتلِ آدم خوار به تلویزیون می آید

به گزارش وبلاگ تور چین، خبرنگاران : شبکه نمایش در هفته آینده، میخواهد فیلم های شاخص آنتونی هاپکینز را روی آنتن ببرد. یکی از این آثار، فیلم سکوت بره ها است که این بازیگر در آن، نقش دکتر هانیبال لکتر را که قاتلی آدم خوار است، بازی می نماید.

قاتلِ آدم خوار به تلویزیون می آید

به گزارش وبلاگ تور چین، در بخش ژانر هفتگی شبکه نمایش، فیلم هایی در تقابل سرقت و قانون را برای پخش در نظر گرفته است و در بخش صحنه گران، فیلم های شاخص آنتونی هاپکینز را روی آنتن می برد.

فیلم هایی که در طول هفته از شبکه نمایش پخش می شوند به ترتیب ساعت عبارتند از:

ساعت 13: فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه 4 تا آدینه 10 اردیبهشت با عناوین رویای پروانه، عامل سوم (به مناسبت روز شکست آمریکا در طبس)، لبخند سبز، تپه آدم برفی، لکنت، تا افطار چیزی نمانده و غریبانه پخش خواهند شد.

ساعت 19: این شبکه در ژانر منتخب هفتگی خود، فیلم هایی در تقابل سرقت و قانون را که دارای پیچش داستانی و سرانجام بندی غافلگیر کننده ای است برای پخش در نظر گرفته است که این فیلم ها به ترتیب از شنبه تا آدینه، مرد نفوذی، یک مشت پول درشت، مخمصه، مثل یک ستاره زندگی کن، نقطه شکست، دست های آلوده و یورش هستند.

ساعت 21: در بخش صحنه گران، شبکه نمایش به مرور آثار آنتونی هاپکینز، بازیگر توانمند و پیروز هالیوود که توانسته جایزه هایی زیاد از جمله سه جایزه بفتا، دو جایزه امی، جایزه گلدن گلوب سیسیل را کسب کند، می پردازد.

فیلم های این بازیگر که قرار است در طول هفته روی آنتن بروند، به ترتیب افسانه های خزان (سرهنگ ویلیام لادو)، نیکسون (ریچارد نیکسون)، سکوت بره ها (دکتر هانیبال لکتر)، نقاب زورو (دون دیه گو د لاوگاو یا همان زورو)، حس ششم (جان کلنسی)، فراتر از فریب (آرتور دنینگ) و بقایای روز (جیمز استیونز) هستند.

ساعت 23: فیلم هایی که از شنبه تا آدینه ساعت 23 پخش می شوند، به ترتیب استالینگراد، گمشده و عشق، تاکسی 1، آقای تشویق، هتل آرتمیس، 99 خانه و بهترین ساعات هستند.

ساعت یک بامداد: فیلم های کلاسیک این شبکه به ترتیب آرسن لوپن علیه آرسن لوپن، جاناتان مرغ دریایی، آخرین موج، دایی من ژاک، پرستار بچه ها، سائو برناردو و ارتش سایه ها هستند که از شنبه تا آدینه برای علاقه مندان پخش خواهند شد.

منبع: اقتصادنیوز

به "قاتلِ آدم خوار به تلویزیون می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاتلِ آدم خوار به تلویزیون می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید