عکس ، پاسخ کوبنده لامبورگینی به فراری و ماشین جدیدش

به گزارش وبلاگ تور چین، دیجیاتو نوشت: لامبورگینی اوروس S رونمایی شد. با معرفی این نسخه، فراوری اوروس استاندارد خاتمه می یابد.

عکس ، پاسخ کوبنده لامبورگینی به فراری و ماشین جدیدش

نسخه S در مقایسه با مدل استاندارد تفاوت هایی دارد و بصورت خلاصه می توان آن را یک گزینه بهبود یافته توصیف کرد، بنابراین حالا لامبورگینی رقیبی به روز شده را برای مقابله با کراس اوور فراری روانه میدان نموده است. سپر تازه جلو با سینی محافظ استیل استاندارد، سپر عقب با طراحی مات در بعضی قسمت ها و فرم دهانه اگزوز بعضی از تفاوت های اصلی این دو هستند.

محصول تازه لامبورگینی با آپشن های متنوعی برای نمای بیرونی قابل انتخاب است. بعضی از این آپشن ها عبارتند از کاپوت و سقف فیبرکربنی، رینگ های 22 و 23 اینچی که در صورت سفارش مشتری جایگزین رینگ های استاندارد 21 اینچی می شوند.

در داخل کابین لامبورگینی اوروس S تفاوت خاصی با اوروس استاندارد ندارد. داشبورد و دکمه های کنترلی بدون تغییر به جای مانده اند و استفاده از رنگ های تازه را می توان تنها تغییر قابل ذکر و مهم دانست.

مشخصات فنی لامبورگینی اوروس S

موتور V8 لامبورگینی اوروس استاندارد 641 اسب بخار قدرت دارد و در عرض 3.6 ثانیه می تواند سرعت خود را به صد کیلومتر در ساعت برساند. موتور اوروس S در واقع همان موتور موجود در زیر کاپوت اوروس پرفورمانته است و توانایی فراوری 657 اسب بخار قدرت را دارد. با اتکا به این قدرت اضافی، اوروس S اندکی سریع تر است و صفر تا صد را در عرض 3.5 ثانیه طی می نماید.

با آنکه دو نسخه پرفورمانته و اوروس S موتور مشترکی دارند، اما شتاب پرفورمانته بهتر است. این نسخه در عرض 3.3 ثانیه سرعت خود را به صد کیلومتر در ساعت می رساند و در جهت مستقیم توانایی دستیابی به نهایت سرعت 306 کیلومتر در ساعت را دارد. بد نیست بدانید حداکثر سرعت اوروس S همچون نسخه استاندارد اوروس 305 کیلومتر در ساعت است.

شاید بپرسید با وجود موتور مشترک، چرا شتاب لامبورگینی اوروس S و پرفورمانته فرق دارد؟ ریشه این امر را باید در تفاوت وزن دو مدل جستجو کرد. در حالیکه اوروس S وزنی برابر با 2197 کیلوگرم دارد، وزن نسخه پرفورمانته برابر با 2150 کیلوگرم است.

قیمت دیگر وجه تمایز این دو شاسی بلند یا به عبارت بهتر کراس اوور اسپرت است. برای خرید لامبورگینی اوروس S در سرزمین مادری باید 195,538 یورو پرداخت کرد، اما نسخه پرفورمانته 218,487 یورو برای علاقه مندان آب می خورد. این دو از نظر عملکرد و لذت رانندگی نیز متفاوت از هم هستند و پرفورمانته بیشتر راننده خود را راضی نگه می دارد.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "عکس ، پاسخ کوبنده لامبورگینی به فراری و ماشین جدیدش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، پاسخ کوبنده لامبورگینی به فراری و ماشین جدیدش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید