عباسی: در پیش فرض مان به طلا فکر می کردیم

به گزارش وبلاگ تور چین، خبرنگاران: روئینگ سوار زن کشورمان گفت: در پیش فرض های خود به کسب مدال طلا فکر می کردیم و می توانستیم به تیم چین هم برسیم.

عباسی: در پیش فرض مان به طلا فکر می کردیم

به گزارش خبرنگار اعزامی وبلاگ تور چین به اینچئون، سولماز عباسی پس از کسب مدال برنز روئینگ تیمی بازی های آسیایی گفت: در این بازی ها برای کسب مدال طلا جنگیدیم اما در نهایت به مدال برنز رسیدیم.

وی افزود: در پیش فرض های خود به کسب طلا فکر می کردیم و می توانستیم به تیم چین هم برسیم و این کار دور از دسترس نبود اما شرایط آب وهوایی کمی روی کار ما تاثیرگذار بود.

روئینگ سوار خانم کشورمان با اشاره به تمریناتی که قایقرانان ایران در چین داشتند، بیان کرد: در چین با آب وهوای بارانی آشنا شدیم و به همین دلیل مانند روئینگ سواران اندونزی و کره غافلگیر نشدیم. باید توجه به قایقرانی بیشتر باشد و البته این نکته را فراموش نکنیم که تیم هایی مانند چین به دلیل قدمتی که در قایقرانی دارند همیشه عملکرد بهتری نسبت به دیگر تیم ها داشته اند.

عباسی درباره اینکه بیشتر مدال های ایران را در بازی های آسیایی بانوان کسب کرده اند، گفت: بانوان همیشه در ورزش ایران پیروزیت هایی داشته اند اما امسال این پیروزیت ها بیشتر به چشم آمده است. امیدوارم با توجه به پیروزیت های بانوان نگاه روی ورزش بانوان ایران نزد مسئولان تغییر کند و این پیروزیت ها تاثیرگذار باشد.

وی ادامه داد: امیدوارم پیروزیت های بانوان کتمان نشود. بانوان ایرانی در گذشته هم پیروزیت های خوبی کسب کرده اند و امیدوارم فضای کار بیشتر باشد.

روئینگ سوار خانم کشورمان با اشاره به ادامه مسابقات قایقرانی بیان کرد: ما فردا هم مسابقه دیگری داریم و امیدوارم پیروزیت های مان ادامه داشته باشد. باید ریکاوری خوبی داشته باشیم تا پیروز شویم. با مدالی که امروز گرفتیم روحیه مان ارتقا پیدا کرده است.

منبع: تسنیم

به "عباسی: در پیش فرض مان به طلا فکر می کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عباسی: در پیش فرض مان به طلا فکر می کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید