رحیم نیا: محاسبه آزاد دارو به بهانه قطع سیستم داروخانه تخلف است

به گزارش وبلاگ تور چین، مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: محاسبه آزاد دارو به بهانه قطع سیستم داروخانه تخلف است و با این گروه برخورد قانونی خواهد شد.

رحیم نیا: محاسبه آزاد دارو به بهانه قطع سیستم داروخانه تخلف است

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ تور چین، دکتر علیرضا رحیم نیا گفت: یکی از مشکلاتی که متاسفانه زیاد هم گزارش می شود این است که برخی از داروخانه ها به بهانه قطع سیستم باعث استیصال فرد متقاضی دارو می شوند تا فرد مجبور به پرداخت بهای داروی بدون پوشش دفترچه بیمه شود که این تخلف است.

وی اضافه کرد: به تمامی داروخانه هایی که صادقانه به مردم خدمت می کنند، احترام می گذاریم، اما اگر بارزرسان ما به صورت نامحسوس وارد داروخانه شوند و کنترل کنند که سیستم داروخانه وصل است و به بهانه قطع سیستم، دارو را آزاد حساب کنند تخلف واضح محسوب و به کمیسیون ماده 20 غذا و دارو ارجاع می شوند و برخورد مناسب قانونی با متخلفان انجام می شود.

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت در سرانجام گفت: مردم می توانند در صورت مشاهده اینگونه تخلفات از طریق سامانه 190 به وزارت بهداشت گزارش کنند تا اقدامات لازم انجام شود. /205

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رحیم نیا: محاسبه آزاد دارو به بهانه قطع سیستم داروخانه تخلف است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحیم نیا: محاسبه آزاد دارو به بهانه قطع سیستم داروخانه تخلف است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید