در 3 ماه پایانی سال منتظر خبرهای خوب درباره هوا باشید

به گزارش وبلاگ تور چین، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از سپردن تکالیف مهم به 11 دستگاه اصلی در اجرای قانون هوای پاک تا انتها سال جاری خبر داد و گفت: تا انتها سه ماه به جای مانده از سال جاری اتفاقات خوبی در زمینه این قانون خواهد افتاد.

در 3 ماه پایانی سال منتظر خبرهای خوب درباره هوا باشید

به گزارش وبلاگ تور چین، علی سلاجقه در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در خصوص اجرای قانون هوای پاک اظهار کرد: این قانون سال 1396 تصویب شد. در سال جاری کارهای خیلی خوبی در زمینه این قانون انجام شده است، به این معنا که دولت با رویکرد جامع خود به این قانون از همه دستگاه های مکلف خواست که وظایفشان را انجام دهند و خوشبختانه این اتفاق افتاده است.

وی با بیان اینکه دولت کارش را در زمینه قانون هوای پاک را انجام می دهد و ستاد هوای پاک کشور نیز به طور مرتب تشکیل می شود، ادامه داد: هفته قبل نیز ستاد هوای پاک تهران تشکیل شد.

رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: بر اساس آن قانون هوای پاک به 11 دستگاه اصلی تکالیف مهمی سپرده شده است و تا پایان سه ماه به جای مانده از سال جاری یعنی تا پایان 1401 امیدواریم اتفاقات خوبی در این زمینه بیفتد.

سلاجقه در پایان در پاسخ به این سوال که کدام دستگاه ها در این خصوص همکاری نکرده اند؟ گفت: همه دستگاه ها به نوعی در حال همکاری هستند اما یک سری از دستگاه ها تاثیرشان در اجرای قانون هوای پاک بیشتر از همه است. از این رو اعتبارات بیشتری نیاز دارند. به عنوان نمونه در زمینه سوخت، وزارت نفت و در حوزه صنعت، وزارت صمت دارای تکالیفی هستند.

منبع: همشهری آنلاین

به "در 3 ماه پایانی سال منتظر خبرهای خوب درباره هوا باشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در 3 ماه پایانی سال منتظر خبرهای خوب درباره هوا باشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید