دبیر تازه کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی منصوب شد

به گزارش وبلاگ تور چین، با حکم معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، سعید بیرودیان به عنوان جایگزین احسان شمسی گوشکی در کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی منصوب شد.

دبیر تازه کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی منصوب شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ تور چین، سعید بیرودیان، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران طی حکمی از سوی معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت به عنوان دبیر کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی منصوب شد.

در متن حکم یونس پناهی خطاب به سعید بیرودیان آمده است:

نظر به تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوان دبیرکمیته کشوری اخلاق در پژوهش­های زیست پزشکی منصوب می شوید.

لازم است با تشریک مساعی و بهره ­گیری از نظرات صاحب نظران و کارشناسان این حوزه و استفاده از ظرفیت­های موجود، ضمن توجه به الزامات و اقتضائات حوزه اخلاق در پژوهش، ساماندهی و چابک سازی اقدمات و فعالیت­ها را در این حوزه با رویکرد جهادی و فسادستیزی با جدیت در دستور کار قرار دهید. همچنین توجه به اسناد بالادستی و قوانین و قواعد لازم الاجرای این حوزه در عین هماهنگی حوزه­ های مختلف و مرتبط با فعالیت آن کمیته اجرایی مورد انتظار است.

امید است با استفاده از رویکرد های نوین و مبتنی بر مستندات و مبانی علمی، تخصصی و اصول اخلاق اسلامی در توسعه و ارتقاء فعالیت های این حوزه در ذیل توجهات خداوند متعال پیروز و مؤید باشید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دبیر تازه کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر تازه کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید