جورجینا در روز بازی پرتغال کجا بود؟

به گزارش وبلاگ تور چین، تیم پرتغال در حالی به مصاف سوئیس در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2022 قطر رفته که فوق ستاره اش کریستیانو رونالدو در ترکیب اصلی حضور ندارد.

جورجینا در روز بازی پرتغال کجا بود؟

به گزارش وبلاگ تور چین، جورجینا برای حمایت از نامزد خود به خاورمیانه رفته و به نظر می رسد که به شدت از منظره بیابانی لذت می برد. او با رفتن به سمت صحرا، از زمان آرام پیش از مسابقه حساس در روز سه شنبه نهایت استفاده را برد و عکسهای زیادی از راه رفتن در بیابان در اینستاگرامش پست کرد. خواهرش ایوانا نیز که همراه او بود، تصویری از جورجینا منتشر نموده و زیرش نوشته: صحرای قطر. تجربه فوق العاده. چه لحظات خوبی داشتیم!!! از قطر ممنونیم که این لحظات فوق العاده باهم بودن را به ما هدیه داده. دوستت دارم خواهر.

اما رونالدو در ترکیب اصلی پرتغال حضور ندارد. مربی تیم فرناندو سانتوس اصلا از اخم رونالدو بعد از تعویضش در بازی مقابل کره جنوبی خوشش نیامد. او در دقیقه 65 جای خود را به آندره سیلوا داده بود و تیم با نتیجه 2-1 از کره بازنده شد اما به دور بعدی صعود کرد.

سانتوس پیش از بازی با سوئیس در خصوص اخم رونالدو گفت: آیا من تصاویر را دیده ام؟ بله، و خوشم نیامد، اصلاً خوشم نیامد. اما آن موضوع تمام شده، همه چیز حل شده و مسئله ای نیست. او سپس در خصوص اینکه آیا رونالدو در ترکیب اصلی بازی با سوئیس قرار خواهد داشت یا نه، گفت: فقط وقتی به استادیوم برسم تصمیم می گیرم که چه کسی کاپیتان باشد.

پرتغال در صورت شکست دادن سوئیس و صعود به مرحله یک چهارم با مراکش روبرو خواهد شد.

منبع: فرارو

به "جورجینا در روز بازی پرتغال کجا بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جورجینا در روز بازی پرتغال کجا بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید