جزئیات طرح جدید رتبه بندی فرهنگیان، شرایط معلمان غیردولتی چگونه است؟

به گزارش وبلاگ تور چین، مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی آموزش و پرورش درباره طرح جدید رتبه بندی فرهنگیان و مشمولان این طرح شرح داد.

جزئیات طرح جدید رتبه بندی فرهنگیان، شرایط معلمان غیردولتی چگونه است؟

یارمحمد حسین بر مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی آموزش و پرورش در گفت وگو با خبرنگار، درباره جزئیاتی جدید اط طرح رتبه بندی فرهنگیان بیان نمود: پیش نویس اولیه این طرح آماده شده و کار در مرحله مقدماتی است و آمادگی داریم تا هر زمانی که احتیاج باشد آن را به دولت در قالب لایحه ارائه دهیم.

او ادامه داد: در رتبه بندی جدید عملکرد رقابتی، توسعه شایستگی های حرفه ای و توجه به نظام پرداخت بر اساس معیارهای در نظر گرفته شده مورد توجه قرار خواهد گرفت.

حسین بر با اشاره به اینکه در رتبه بندی جدید مانند طرح گذشته نیرو هایی که عملکرد آن ها قابل سنجش است، مشمول خواهند بود، بیان نمود: بر این اساس تا به امروز تصمیمی برای رتبه بندی نیرو های خدماتی آموزش و پرورش اتخاذ نشده است.

مدیرکل امور اداری و تشکیلاتی آموزش و پرورش درباره شرایط اجرای رتبه بندی برای معلمان مدارس غیردولتی اظهار کرد: تامین حقوق و دستمزد این معلمان از سوی موسسان مدارس غیردولتی انجام می گردد و آن ها باید با هماهنگی سازمان مدارس و مراکز غیردولتی برای ارزیابی معلمان تصمیم گیری نمایند؛ طرح فعلی رتبه بندی معلمان برای نیرو های رسمی و پیمانی آموزش و پرورش در نظر گرفته شده است.

ب

  • جدول جدید افزایش حقوق معلمان با احتساب رتبه بندی
  • پاسکاری چندین ساله یک طرح؛ پرونده اجرای رتبه بندی معلمان مختومه شد؟
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "جزئیات طرح جدید رتبه بندی فرهنگیان، شرایط معلمان غیردولتی چگونه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات طرح جدید رتبه بندی فرهنگیان، شرایط معلمان غیردولتی چگونه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید