78 درصد تجهیزات شهربازی ها استاندارد هستند

به گزارش وبلاگ تور چین، خبرنگاران/همدان معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد با اشاره به وجود 12 هزار وسیله و تجهیزات سبک و سنگین در شهربازی های کشور گفت: 78 درصد این تجهیزات پیروز به دریافت گواهینامه های استاندارد شده اند.

78 درصد تجهیزات شهربازی ها استاندارد هستند

مسلم بیات سه شنبه 21 آبان در جمع وبلاگ تور چین، با اشاره به برگزاری روز ملی کیفیت اظهار کرد: در مراسم روز ملی کیفیت مدرسه ای در شهرستان ملایر در بخش واحد آموزش و خدمات در بین 37 هزار مدرسه توانست گواهی ملی کیفیت را دریافت کند که این مهم افتخاری برای آموزش و پرورش استان همدان است.

وی توضیح داد: استان همدان جز استان هایی بوده که بهترین عملکرد را در واحدهای کنترل کیفی داشته و خلاقیت و نوآوری را در حوزه های مختلف تقویت نموده است.

وی در ادامه با اشاره به وجود 12 هزار وسیله و تجهیزات سبک و سنگین در شهربازی های کشور بیان نمود: 78 درصد این تجهیزات پیروز به دریافت گواهینامه های استاندارد شده و مابقی تجهیزات رها نشده اند و فرآیند استانداردسازی و ایمن سازی آنها در حال انجام است.

وی تهیه و تدوین لایحه جامع مدیریت کیفیت در کشور را از دیگر اقدامات این سازمان دانست و گفت: با تصویب این لایحه در مجلس شورای اسلامی مسائل این قشر مرتفع شده و بدون دغدغه به وظایف خود عمل می نمایند.

بیات در ادامه اظهار کرد: مدیران کنترل کیفیت مستقر در صنایع و کارخانه ها موظف به بازرسی و ارزیابی کیفیت تولیدات این واحدها هستند.

معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد با اشاره به حمایت از محصولات دانش بنیان کشور گفت: گواهینامه های استاندارد coc و cop برای تولیدات این واحدها صادر می گردد، با این کار فرایند تجاری سازی محصولات دانش بنیان تسهیل شده و حمایتی بر این ماجرا خواهد شد.

وی با تاکید بر کیفیت کالا و خدمات ارائه شده به مصرف نمایندگان اعلام کرد: مدیران کنترل کیفیت مستقر در صنایع و کارخانه ها موظف به بازرسی و ارزیابی کیفیت تولیدات این واحدها هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "78 درصد تجهیزات شهربازی ها استاندارد هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "78 درصد تجهیزات شهربازی ها استاندارد هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید