تنها راهی که می تواند بایدن را در انتخابات شکست دهد

به گزارش وبلاگ تور چین، خبرنگاران : نامزد حزب دموکرات با هشدار درباره تلاش های رئیس جمهور آمریکا برای دل سرد کردن حامیان این حزب از شرکت در انتخابات، گفت نتایج انتخابات را می پذیرد.

تنها راهی که می تواند بایدن را در انتخابات شکست دهد

به گزارش وبلاگ تور چین به نقل از فارس، جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می گوید تنها راهی که از طریق آن امکان شکست خوردن وی در برابر دونالد ترامپ وجود دارد، حیله گری پای صندوق های رأی است.

به نوشته خبرگزاری رویترز، بایدن طی سخنرانی انتخاباتی در جمع هواداران خود در ایالت پنسیلوانیا، گفت: حتما رأی دهید، زیرا تنها راهی که ما بازنده می شویم، این است که حیله گری در شعب اخذ رأی جریان داشته باشد.

وی منظور خود از این صحبت را تلاش های ترامپ برای منصرف کردن مردم و مخصوصا حامیان حزب دموکرات از رأی دادن، از طریق تشکیک در امنیت رأی گیری پستی و تشویق هواداران جمهوری خواه به نظارت غیررسمی بر آرا مطرح کرد.

بر این اساس، نامزد حزب دموکرات در پاسخ به سوالی درباره امتناع ترامپ از پذیرش نتایج انتخابات در صورت شکست، گفت: من نتایج این انتخابات را می پذیرم، تمام.

بامداد روز گذشته بود که یک نشریه آمریکایی به نقل از یک منبع مطلع گزارش داد که با تصمیم کمیسیون مناظرات انتخاباتی آمریکا، مناظره دوم بین نامزدهای انتخابات امسال لغو شده است.

منبع: اقتصادنیوز

به "تنها راهی که می تواند بایدن را در انتخابات شکست دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنها راهی که می تواند بایدن را در انتخابات شکست دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید