ترامپ مدیر اف. بی. آی را اخراج می نماید

به گزارش وبلاگ تور چین، روزنامه واشنگتن پست روز پنجشنبه نوشت که رییس جمهوری آمریکا در حال گفت وگو با مشاوران خود است تا پس از انتخابات ریاست جمهوری 2020 و در صورت پیروزی در این انتخابات، مدیر اف. بی. آی را اخراج کند.

ترامپ مدیر اف. بی. آی را اخراج می نماید

این روزنامه فاش کرد که دونالد ترامپ از عدم همکاری و یاری مقامات اجرای دولت فدرال به وی در انتخابات ریاست جمهوری 2020 ناامید شده و در حال حاضر به دنبال آن است تا بعد از سرانجام انتخابات و در صورت پیروزی، کریستوفر وری را برکنار کند.

به نوشته واشنگتن پست، این تصمیم بعد از آن گرفته شد که ترامپ و مشاوران وی به این باور رسیدند که مدیر اف بی آی و ویلیام بار دادستان آمریکا در انجام تحقیقات رسمی علیه جو بایدن نامزد دمکرات ها در انتخابات و پسرش کوتاهی نموده اند.

گفته می گردد ترامپ انتظار دارد کریستوفر وری مانند جیمز کوبی مدیر سابق اف بی آی علیه نامزد دمکرات ها تحقیقاتی را شروع کند.

پیش از این کوبی مدیر سابق پلیس اف بی آی در سال 2016 و قبل از شروع رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری، تحقیقاتی را علیه هیلاری کلینتون نامزد دمکرات ها به دلیل استفاده از سرور ایمیل های شخصی، انجام داد.

نظرسنجی ها نشان می دهد که انجام تحقیقات پلیس اف بی آی در سال 2016 دقیقا 11 روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری، تاثیر بسزایی بر آرای کلینتون و ریزش آنان داشته است. ، ایرنا

منبع: ایران آنلاین

به "ترامپ مدیر اف. بی. آی را اخراج می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ مدیر اف. بی. آی را اخراج می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید