بوتا ایرویز ، ایرلاین جوان جمهوری آذربایجان

به گزارش وبلاگ تور چین، معرفی بوتا ایرویز

بوتا ایرویز(Buta Airways) زیرمجموعه شرکت هواپیمایی آذربایجان است که سال 2016 تاسیس شد اما فعالیت اصلی خود را از سپتامبر 2017 شروع کرد. دفتر مرکزی این هواپیمایی در باکو و قطب این شرکت هواپیمایی در فرودگاه بین المللی حیدر علی اف واقع شده است. شرکت هواپیمایی بوتا از فرودگاه های باکو و گنجه در جمهوری آذربایجان به 10 مقصد بین المللی از جمله شهرهای تهران، آنتالیا، استانبول، کازان، کیف، مسکو، صوفیه، سنت پترزبورگ، مینرالنیه وودی و تفلیس پرواز مستقیم دارد. بوتا ایرلاین از زمان شروع فعالیت، در میان شهروندان جمهوری آذربایجان و سایر کشورها تقاضای زیادی پیدا نموده است.

بوتا ایرویز ، ایرلاین جوان جمهوری آذربایجان

شرکت هواپیمایی بوتا در ناوگان هوایی خود از شش فروند هواپیمای امبرائر E-190 استفاده می نماید. هواپیماهای بوتا ایرویز با صندلی هایی راحت و محفظه های بزرگ، مخصوص قرار دادن کیف دستی مسافران در بالای سر آنها مجهز شده اند. با توجه به جوان بودن شرکت هواپیمایی بوتا، مسافران هم اکنون فقط از امکانات کلاس پروازی اکونومی این ایرلاین برخوردار هستند اما بوتا ایرویز با هدف توسعه مقاصد پروازی و افزایش ناوگان هوایی در پی فراهم کردن امکانات بیشتری برای آسایش و رفاه مسافران خود است.

مسافران پروازهای بوتا ایرویز 24 ساعت قبل از پرواز خود می توانند از خدمات این ایرلاین برای دریافت آنلاین کارت پرواز استفاده نمایند بعلاوه کانتر پذیرش بار و بازرسی پروازهای هواپیمایی بوتا یک ساعت قبل از پروازها بسته می گردد.

منبع: فلای تودی

به "بوتا ایرویز ، ایرلاین جوان جمهوری آذربایجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوتا ایرویز ، ایرلاین جوان جمهوری آذربایجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید