برترین بروکر های فارکس کدام اند؟

به گزارش وبلاگ تور چین، رپرتاژآگهی - در این مقاله تصمیم داریم برترین بروکر های فارکس را معرفی کنیم و بروکر ها را از نظر امنیت ، روش های واریز و برداشت و کپی ترید آنالیز کنیم.

برترین بروکر های فارکس کدام اند؟ بروکر های فارکس میهن اینوست

بروکر اپوفارکس

بروکر اپوفارکس یک بروکر نو ولی در حال پیشرفت است ، این بروکر امکانات ویژه ای را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد برای مثال کپی ترید که متصل به پلتفرم کپی ترید فیبودا است و در فیبودا تعداد زیادی معامله گر وجود دارد که شما می توانید با انتخاب معامله گران و قرار دادن سرمایه بدون پرداخت سود به معامله گر ، متصل به معامله گر شوید و معامله گران فیبودا برای شما معامله نمایند ولی نکته ای که وجود دارد این است که ضروری است شما قبل از هر چیزی آموزش فیبودا را ببینید تا بتوانید تنظیمات فیبودا را به درستی انجام دهید و بالاترین سود را کسب کنید.

بروکر اپوفارکس متصل به تاپ چنج است و از واریز و برداشت تتر و ارز های دیجیتال هم پشتیبانی می نماید که می توانید با شبکه trc20 با کم ترین کارمزد حساب خود را شارژ کنید یا وجه خود را برداشت بزنید .

بروکر آلپاری

بروکر آلپاری

بروکر آلپاری یک بروکر معروف و قدیمی است که به ایرانیان نیز خدمات می دهد و با اطمینان می توان گفت جزو برترین بروکر های فارکس به شمار می آید که شما می توانید از آن بهره ببرید ، بعلاوه مراحل احراز هویت بسیار ساده ای دارد.

یکی از نکات مهم در انتخاب بروکر رگوله آن است که تمامی بروکر های معرفی شده در سایت میهن اینوست دارای رگوله مناسب هستند .

واریز و برداشت بروکر آلپاری بسیار ساده و سریع است ، بروکر آلپاری واریز و برداشت ریالی تاپ چنج و واریز و برداشت ارزدیجیتال گرین چنج دارد و درصورتی که تمایل داشته باشید می توانید بدون صرافی های واسط هم واریز و برداشت ریالی و ارز دیجیتال داشته باشید .

بروکر ارانته

بروکر ارانته نیز مانند بروکر اپوفارکس یک بروکر تقریبا نو است که رگوله های خوبی دارد و بعلاوه روش های واریز و برداشت ریالی را نیز به مشتریان ارائه می نماید ، حساب های معاملاتی بروکر ارانته دارای کم ترین اندازه اسپرد معاملات است که می تواند تاثیر مثبتی بر روی معاملات شما بگذارد .

منبع : میهن اینوست / mihaninvest.com

منبع: شفقنا اقتصادی

به "برترین بروکر های فارکس کدام اند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین بروکر های فارکس کدام اند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید