برگزاری هفته سوم و چهارم لیگ تیراندازی با کمان بانوان

به گزارش وبلاگ تور چین، هفته سوم و چهارم لیگ تیراندازی با کمان در بخش بانوان عصر امروز (پنجشنبه) برگزار گردید.

برگزاری هفته سوم و چهارم لیگ تیراندازی با کمان بانوان

به گزارش وبلاگ تور چین و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، هفته سوم و چهارم لیگ تیراندازی با کمان در رده بانوان، یادواره شهدای سلامت عصر امروز برگزار گردید.

در هفته سوم و در ماده ریکرو بانوان تیم های آموزشگاه راد و اشتادسازه با نتیجه مشابه 5 بر صفر به ترتیب مقاومت عاشوری آذربایجان شرقی و فولاد مکران را شکست دادند.

در هفته چهارم نیز فولاد مکران 3 بر 2 از سد آموزشگاه راد گذشت و دانشگاه آزاد نیز با نتیجه 4 بر یک برابر مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به فزونی دست یافت.

در هفته سوم کامپوند بانوان تیم های فولاد مکران و آموزشگاه راد با نتیجه 4 بر یک به ترتیب برابر محبوب تهران و مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به فزونی رسیدند و مس کرمان نیز 3 بر 2 مقابل هیئت چهارمحال و بختیاری به پیروزی رسید.

هفته چهارم لیگ برتر کامپوند بانوان نیز امروز پیگیری شد و مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی 3 بر 2 از سد فولاد مکران گذشت و مس کرمان 5 بر صفر محبوب تهران را شکست داد و آموزشگاه راد نیز 4 بر یک هیئت چهارمحال و بختیاری را از پیش رو برداشت.

در مسابقات این هفته مهتا عبداللهی از دانشگاه آزاد، شیوا شجاع مهر از اشتاد سازه و آیتک جلوسیان از دانشگاه آزاد در ماده ریکرو فزونین امتیازات را به دست آوردند.

گیسا بایبردی از آموزشگاه راد، راحله فارسی از مس کرمان و پریسا سپاهانی از مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی فزونین امتیازات کامپوند را از آن خود کردند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ تور چین بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برگزاری هفته سوم و چهارم لیگ تیراندازی با کمان بانوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری هفته سوم و چهارم لیگ تیراندازی با کمان بانوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید