بحران در تمرین پرسپولیس ادامه دارد، تمرین ویژه پزشکی دوبازیکن

به گزارش وبلاگ تور چین و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان مرکز تمرین امروز یکشنبه را زیر نظر کادر فنی با گرم کردن بدن ها شروع کردند.

بحران در تمرین پرسپولیس ادامه دارد، تمرین ویژه پزشکی دوبازیکن

* کار با توپ و پاسکاری های کوتاه و ترکیبی در برنامه بود و پس از آن، تمرین جالبی برای بازیکنان در نظر گرفته شده بود که باید در بخش کوچکی از زمین، حفظ توپ می کردند و در قالب دو تیم، در فضای کوچکی، در دروازه های کوچک، گلزنی می کردند.

* در مرحله بعدی تمرین، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و در دو قسمت زمین مینی فوتبال را به نمایش گذاشتند. فوتبال درون تیمی هم بخش پایانی تمرین امروز سرخپوشان بود.

* تمرین امروز حدود 85 دقیقه به طول انجامید و مثل روزهای گذشته، همه بازیکنان بدون مشکل در اختیار کادر فنی بودند. امید عالیشاه اختصاصی تمرین کرد تا به مرز آمادگی کامل برسد. سیامک نعمتی هم با توجه به شرایطی که از قبل داشت و مصدومیتی که در آخرین تمرین قبل از بازی با فولاد با آن روبرو شد، زیر نظر کادر پزشکی تیم، تمرینات ویژه ای را انجام داد.

* تمرین امروز در غیاب یحیی گل محمدی انجام شد اما سایر اعضای کادر فنی، حضور داشتند. ملی پوشان و دو مربی تیم هم همچنان در اردوی تیم ملی به سر می برند.

به گزارش وبلاگ تور چین، یحیی گل محمدی در سومین جلسه تمرینی متوالی سرخپوشان غایب بود تا نشان دهد همچنان به استعفای خود اصرار دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بحران در تمرین پرسپولیس ادامه دارد، تمرین ویژه پزشکی دوبازیکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بحران در تمرین پرسپولیس ادامه دارد، تمرین ویژه پزشکی دوبازیکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید