انفجار در خیابان سپهبد قرنی تهران خبرنگاران

به گزارش وبلاگ تور چین، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع انفجار در خیابان سپهبد قرنی و مصدومیت یک نفر به دلیل این حادثه اطلاع داد.

انفجار در خیابان سپهبد قرنی تهران خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ تور چین، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، درباره وقوع انفجار در خیابان سپهبد قرنی گفت: صبح امروز وقوع انفجار در یک ساختمان در خیابان سپهبد قرنی بالاتر از طالقانی به وسیله سامانه 125 به نیرو های آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی اضافه نمود: پس از اطلاع نیرو های آتش نشانی ایستگاه شماره 18 به محل حادثه اعزام و پس از آنالیز ها معین شد که یک ساختمان اداری 5 طبقه 10 واحدی در طبقه پنجم آن یک هفته یک واحد 70 متری دچار انفجار شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه نشت گاز شهری از اجاق خوراک پزی عامل این انفجار بوده است، گفت: در اثر این حادثه در و پنجره ها و دیواره کوچه این ساختمان دچار تخریب شده و دو خودروی سواری که در کوچه پارک شده بود دچار خسارت و آسیب شده است و خوشبختانه به دلیل اینکه در کوچه مورد نظر عابر پیاده نبوده فردی دچار حادثه نشده است.

ملکی گفت: البته یک مرد 34 ساله که در این واحد حضور داشته در اثر انفجار در چند ناحیه از بدن دچار سوختگی شده است که توسط نیرو های آتش نشانی تحویل نیرو های اورژانس شد.

وی گفت: نیرو های آتش نشانی در حال حاضر مشغول ایمن سازی محل هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "انفجار در خیابان سپهبد قرنی تهران خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انفجار در خیابان سپهبد قرنی تهران خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید