امضای سند محاسبات آمایشی نیروی انسانی دانشگاه های علوم پزشکی کشور

به گزارش وبلاگ تور چین، خبرنگاران/کرمان سند محاسبات آمایشی نیروی انسانی بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور و معاون آموزشی وزارت بهداشت امضاء شد.

امضای سند محاسبات آمایشی نیروی انسانی دانشگاه های علوم پزشکی کشور

این سند در واقع تفاهمنامه توسعه متوازن آموزش عالی حوزه سلامت در 10 کلان منطقه آمایشی کشور است که فی مابین معاون آموزشی وزیر بهداشت و روسای شورای هماهنگی کلان مناطق 10 گانه آمایشی کشور به امضاء رسید.

دکترباقر لاریجانی معاون آموزشی وزیر بهداشت در حاشیه امضای این تفاهمنامه اظهار کرد: این کار توافقی بین داشگاه های علوم پزشکی است که نظرات و اصلاحات را طی دو هفته آینده نهایی می کنیم.

وی افزود: تدوین این سند کار بسیار مهم و تاثیرگذاری است که این سند براساس محاسبات نیروی انسانی در سال های آینده در رشته های مختلف و میزان نیاز ملی و انسانی تصویب کرده ایم و توافق امروز سهم مناطق مختلف ده گانه کشور از این نیازهای آموزشی است.

لاریجانی شرح داد: کار مهمی که در منطقه هشت(دانشگاه های علوم پزشکی استان های کرمان و سیستان و بلوچستان) صورت می گیرد، توافق درون منطقه است که به چه میزان در دانشکده های مختلف و موسسات آموزشی در 10 سال آینده توسعه نیروی انسانی ساماندهی شود که کار خوبی است و می تواند مدلی برای دیگر مناطق باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "امضای سند محاسبات آمایشی نیروی انسانی دانشگاه های علوم پزشکی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای سند محاسبات آمایشی نیروی انسانی دانشگاه های علوم پزشکی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید