امروز از لباس فضایی ماموریت ماه رونمایی می گردد

به گزارش وبلاگ تور چین، شرکت اکسیوم اسپیس که در هیوستون مستقر است، نمونه های اولیه لباس های فضایی ماه خود را برای ماموریت های آرتمیس طی یک رویداد زنده امروز چهارشنبه در ساعت 10:30 صبح به وقت منطقه زمانی شرقی (18:00 به وقت ایران) به نمایش خواهد گذاشت.

امروز از لباس فضایی ماموریت ماه رونمایی می گردد

شرکت فضایی اکسیوم اسپیس (Axiom Space) امروز 15 مارس از لباس های فضایی ماه نوردان ماموریت آرتمیس 3 رونمایی می نماید.

به گزارش اسپیس، فضانوردان این لباس های فضایی را در نزدیکی قطب جنوبی ماه طی سفری که احتمالا تا سال 2025 انجام خواهد شد، می پوشند.

شرکت اکسیوم اسپیس که در هیوستون مستقر است، نمونه های اولیه لباس های فضایی ماه خود را برای ماموریت های آرتمیس طی یک رویداد زنده امروز چهارشنبه در ساعت 10:30 صبح به وقت منطقه زمانی شرقی (18:00 به وقت ایران) به نمایش خواهد گذاشت.

ناسا، شرکت اکسیوم و گروهی به رهبری شرکت هوافضای کولینز (Collins) را برای توسعه و ساخت لباس های فضایی برای ماموریت های آینده به ماه و ایستگاه فضایی بین المللی در ماه ژوئن سال 2022 انتخاب کرد.

اکسیوم پیش از این برای ناسا لباس فضایی نساخته است، اما این شرکت شریک آژانس فضایی ناسا در سایر سرمایه گذاری ها است. به عنوان مثال، ماموریت Ax-1 اکسیوم اولین ماموریت تجاری سرنشین دار این شرکت به ایستگاه فضایی بین المللی در سال 2022 بود که با یک فضاپیمای دراگون اسپیس ایکس انجام شد و Ax-2 اواخر سال جاری به پرواز در خواهد آمد.

در بلندمدت، اکسیوم یک مرکز تجاری در ایستگاه فضایی بین المللی خواهد ساخت که شامل یک استودیوی فیلم سازی می گردد. در نهایت، ماژول های اکسیوم از ایستگاه فضایی بین المللی جدا می شوند و به یک ایستگاه فضایی خصوصی مستقل در مدار پایین زمین تبدیل می شوند.

منبع: فرادید

به "امروز از لباس فضایی ماموریت ماه رونمایی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز از لباس فضایی ماموریت ماه رونمایی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید