اعتراف هولناک آدمکش های 12 هزار دلاری

به گزارش وبلاگ تور چین، تهران (پانا) - با گذشت حدود یک ماه از قتل مرموز مرد جوان در خودرواش حوالی میدان آرژانتین تهران راز این جنایت با اعترافات مرد موزیسین فاش شد.

اعتراف هولناک آدمکش های 12 هزار دلاری

به گزارش ایران،30 متر دورتر از جسد خودروی 206 مقتول دیده می شد که آثار خون نیز داخل آن وجود داشت. طبق اظهارات شاهدان دو مرد جوان در حالی که صورتشان را با ماسک پوشانده بودند به خودروی مقتول نزدیک شده و پس از قتل وی با چاقو سوار بر یک موتورسیکلت شده و از محل متواری شده بودند.همسر مقتول که در صحنه بود گفت: من در شرکتی همین حوالی کار می کنم. همسرم حسن تقریباً هر روز به دنبالم می آمد امروز هم منتظر من بود که این رخ داد. در بازبینی دوربین های مداربسته اطراف محل جنایت باتوجه به اینکه شماره پلاک موتورسیکلت پوشانده شده بود و متهمان ماسک به صورت داشتند هیچ رد و نشانی از آنها در صحنه جنایت به دست نیامد.

اختلاف اقتصادی

تحقیقات برای رازگشایی از مرگ حسن ادامه داشت تا اینکه در ادامه معین شد مقتول مدتی است که با یکی از هم محله ای هایش به نام امیر اختلاف اقتصادی داشته و این موضوع باعث درگیری بین دو مرد شده بود. بدین ترتیب تحقیقات روی امیر که موسیقیدان و موزیسین و تقریباً همسن و سال مقتول بود متمرکز شد و در ادامه کارآگاهان ردپای امیر را در این جنایت پیدا کردند.

با به دست آمدن این سرنخ ها به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، امیر بازداشت شد. مرد جوان که ابتدا مدعی بود از جنایت بی خبر است، زمانی که با مدارک پلیسی- قضایی روبرو شد لب به اعتراف باز کرد و گفت: با حسن در یک محل زندگی می کردیم و تا حدودی او را می شناختم تا اینکه سر یک معامله با هم اختلاف اقتصادی پیدا کردیم. مدتی قبل حسن شیشه خودروی مرا شکست و یکبار هم به من حمله کرد و مرا کتک زد. روزی که از حسن کتک خوردم به کارگاه نجاری پسر عمویم شهرام در منطقه خاوران رفتم. شهرام با دیدن ظاهر برافروخته و ناراحت و صورت کتک خورده ام، متعجب شد و علت را پرسید. برایش ماجرا را گفتم و او هم پیشنهاد داد حسن را تنبیه کنیم. بعد گفت دو نفر را اجیر می کنیم تا حسن را گوشاقتصادی دهند.

300 میلیون برای اجاره دو مرد

امیر ادامه داد: شهرام دو نفر به نام های حامد و شهاب را می شناخت که وضع اقتصادی خوبی نداشتند و به خاطر پول همه کار می کردند. قرار شد به آنها 300 میلیون تومان که حدود 12 هزار دلار می شد پرداخت کنم. به عنوان پیش پرداخت به شهاب 5 هزار دلار و کمی پول ایرانی و به حامد 3 هزار دلار و مقداری پول که جمعاً 200 میلیون تومان می شد پرداخت کردم. قرار بود 4 هزار دلار هم بعد از اتمام کار بدهم. می دانستم حسن تقریباً هر روز به دنبال همسرش که در شرکتی در نزدیکی میدان آرژانتین کار می کرد، می رفت. آن روز من و شهرام و حامد و شهاب سوار بر خودرو شده و به سمت میدان آرژانتین رفتیم. همان طور که احتمال می دادم حسن داخل خودروی پژو 206 منتظر همسرش بود. میدان را دور زدیم و به سمت پایین آمدیم. در همین حین شهرام با یکی تماس گرفت و به او گفت احتیاج به یک موتورسوار دارد.

وقتی پسر جوان با موتور آمد از ماجرا بی خبر بود. بعد شهاب و حامد از خودرو پیاده شده و به طرف حسن رفتند. حامد از سمت راننده به حسن نزدیک شد و با باز کردن در ضربه ای به دست او زد. شهاب نیز از سمت شاگرد وارد شد و او هم ضربه زد. زمانی که حسن از خودرو پیاده شد و فرار کرد، شهاب او را دنبال کرد و چند ضربه دیگر زد. قصد ما کشتن حسن نبود بعد هم شهاب و حامد سوار موتور شده و به کارگاه آمدند.با اعترافات امیر،به دستور بازپرس پرونده شهاب، شهرام، حامد و پسر موتورسوار نیز از سوی کارآگاهان پلیس دستگیر شدند. متهمان در تحقیقات به جرم خود اعتراف نموده و به دستور بازپرس محمدجواد شفیعی برای تکمیل تحقیقات در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شدند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "اعتراف هولناک آدمکش های 12 هزار دلاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف هولناک آدمکش های 12 هزار دلاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید