اظهارات جنجالی نکونام ، شایعه استعفای من دروغ است ، با بیرانوند حرف زدم و ....

به گزارش وبلاگ تور چین، جواد نکونام می گوید که استقلال بابت مذاکره با علیرضا بیرانوند، فقط چند روز حساس را از دست داده است.

اظهارات جنجالی نکونام ، شایعه استعفای من دروغ است ، با بیرانوند حرف زدم و ....

به گزارش وبلاگ تور چین ، تمرین امروز استقلال در شرایطی برگزار گردید که آبی ها نه مدیرعاملی دارند و نه قائم مقامی و هم حجت کریمی از سمت خود کناره گیری نموده و هم علی امیری. همین مسئله باعث حضور هواداران از کمپ مرحوم حجازی شد که جواد نکونام با دعوت از تماشاگران و اصحاب رسانه، به مصاحبه با وبلاگ تور چین پرداخت.

نکونام در حاشیه تمرین گفت: از روز اول آغاز کنیم که من به سر تمرین آمدم. آن همه مردم و این همه هوادار سر تمرین آمدند و من شرمسار آنها هستم که برای حمایت استقلال و تیم آمدند. دیدید که چه اتفاقاتی را روی سکوها رقم زدند که آن جمعیت و هوادارانی که آمده بودند، زیر سایه آن اتفاق بد از بین رفت و آن اتفاق متاسفانه باعث ناراحتی کل تیم شد.

او ادامه داد: من فردایش عذرخواهی کردم، ولی با عذرخواهی هیچ چیزی درست نمی گردد و آبی است که ریخته شده و نمی توان جمعش کرد. شرایط تیم را می دانید، ما سال گذشته 20 بازیکن داشتیم و همین الان 7 بازیکن را نداریم و 13 بازیکن بیشتر نیستند که تمرین می کنیم. بازیکنان امید را آوردیم که با ما تمرین می نمایند تا از بین آنها بازیکنان خوبی را برای آینده باشگاه استقلال تربیت کنیم. ما اصلاً شرایط خوبی نداریم. اتفاقاتی که در این چند روز افتاده را همه می دانند.

سرمربی استقلال درباره جذب بیرانوند و اینکه او با این بازیکن صحبت نموده است، گفت: روز اولی که صحبت شده بود، من هرگز در جریان این موضوع نبودم و اعتقاد داشتم که این انتقال صورت نمی گیرد، چون نمی گذارند. بعد از اینکه رخ داد و مذاکره شد، من خودم با بیرانوند صحبت کردم و قرار بر این شد که بیاید. من می دانستم که 3، 4 روز یا یک هفته را از وقت را از دست می دهیم و همه زیر این نقل و انتقال قایم می شوند و مسائل ما بیرون می زند.

نکونام گفت: ببینید در این چند روزی که درگیر این موضوع بودیم، چه اتفاقی افتاد. آیا ما یک بازیکن جذب کردیم یا اینکه توانستیم با کسی مذاکره کنیم و یا اینکه اتفاق مثبتی افتاد؟ من روز اولی که به این تیم آمدم، بازیکنان بابت پول های پارسالشان گلایه کردند که خیلی ها بالای 60 تا 70 درصد پولشان مانده است. این مسائل از روز اول بوده است و تیم را اذیت می کند. ما هرجا که صحبت کردیم، همه قبول کردند، ولی هیچ اتفاقی نیفتاده و مدیرعامل تیم هم گذاشت رفت. با استعفایی که آقای کریمی دادند، نمی دانیم با چه کسی باید صحبت کنیم، شاید تا دیروز می دانستیم.

نکونام در واکنش به این موضوع که بحث استعفای او از سرمربیگری استقلال مطرح شده بود، گفت: نه، این هم کار همان هایی است که دوست ندارند ما اینجا باشیم. در فوتبالی که تا امروز در آن هستم، هر زمانی که در استقلال بودم، بازی انجام دادم و موقعی هم که نبودم، هیچ حاشیه ای نداشتم که خودم باشم استقلال پیروز گردد و هیچ موقع اینطوری نبوده است. در مدتی که قرار بود به اینجا بیایم هواداران اینقدر به من لطف داشتند که اگر یک نفر هم اینجا هوادار من باشد، تا آن روز تمام جانم را برای هوادار می گذارم تا دشمن شاد نشویم و سعی می کنیم کاری انجام دهیم که برای باشگاه و تیم خوب باشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "اظهارات جنجالی نکونام ، شایعه استعفای من دروغ است ، با بیرانوند حرف زدم و ...." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات جنجالی نکونام ، شایعه استعفای من دروغ است ، با بیرانوند حرف زدم و ...."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید