ارفاقات حقوقی به زندانیان واجد شرایط به مناسبت فرا رسیدن نوروز خبرنگاران

به گزارش وبلاگ تور چین، رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: کوشش بر این است تا حد ممکن زندانیانی که واجد شرایط قانونی هستند از تأسیسات و ارفاقات حقوقی در روز های پایانی سال برخوردار شوند.

ارفاقات حقوقی به زندانیان واجد شرایط به مناسبت فرا رسیدن نوروز خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ تور چین، محمدجواد حشمتی مهذب رئیس کل دادگستری استان تهران همراه تعدادی از قضات محاکم و شعب مختلف اجرای احکام در اجرای طرح پایش قضائی در ندامتگاه ورامین حضور یافت و به پرونده های زندانیان رسیدگی کرد.

رئیس کل دادگستری استان تهران در حاشیه بازدید از این ندامتگاه گفت: طی روز های پایانی سال خانواده های این افراد چشم انتظار هستند و کوشش بر این است تا حد ممکن زندانیانی که واجد شرایط قانونی هستند از تأسیسات و ارفاقات حقوقی برخوردار شوند.

وی اظهار کرد: امیدواریم نهاد های اجتماعی بیش از گذشته به یاری مددجویان بیایند تا شاهد تکرار جرم و بازگشت آنان به ندامتگاه نباشیم و به گونه ای برنامه ریزی گردد تا در حقیقت زندان را تبدیل به دانشگاه و آکادمی کنیم.

در این بازدید که سید حشمت الله حیات الغیب مدیرکل زندان های استان تهران نیز حضور داشت در مورد مددجویان ندامتگاه ورامین گفت: از زمان اجرای طرح پایش و با حضور و کوشش قضات، مسئولان و مددکاران این مرکز، تعداد 192 نفر ضمن دریافت احکام تخفیفی و برخورداری از رأفت دستگاه قضائی، از این مرکز آزاد شده و به کانون خانواده بازگشته اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ارفاقات حقوقی به زندانیان واجد شرایط به مناسبت فرا رسیدن نوروز خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارفاقات حقوقی به زندانیان واجد شرایط به مناسبت فرا رسیدن نوروز خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید