اتفاق عجیب برای رامین رضاییان در پرسپولیس

به گزارش وبلاگ تور چین، رامین رضاییان بعد از چند سال دوری از پرسپولیس دوباره در جابجایی زمستانی به این تیم برگشت تا زیر نظر یحیی گل محمدی در راه قهرمانی به تیمش یاری کند. در این بین، اما در فهرست اولیه باشگاه پرسپولیس که در اختیار سازمان لیگ قرار گرفته بود، شماره 7 برای رامین رضاییان در نظر گرفته شده بود، اما ظاهرا به علت اعتراض هایی که از داخل تیم به این موضوع مطرح شده، این بازیکن مجبور شده شماره پیراهن خود را عوض کند.

اتفاق عجیب برای رامین رضاییان در پرسپولیس

در فهرست جدیدی که باشگاه پرسپولیس در اختیار سازمان لیگ قرار داده، شماره 27 برای رامین رضاییان انتخاب شده است تا به این شکل او نتواند شماره دلخواهش را برتن کند.

لازم به ذکر است شماره 7 پرسپولیس به علت اینکه علی پروین، اسطوره باشگاه آن را می پوشید، از ارزش زیادی بین طرفداران این تیم برخوردار است هرچند که در این سال ها بازیکنانی مثل سروش رفیعی و حتی جونیور براندائو در لیگ برتر هم آن را برتن نموده اند.

رامین رضاییان البته در تمرین امروز شماره 17 را به تن کرد، ولی طبق قانون او در بازی های رسمی نمی تواند این شماره را بپوشد چرا که در نیم فصل اول مهدی شیری آن را پوشیده است؛ بنابراین رامین رضاییان قطعا با شماره 27 در بازی های لیگ برتر برای پرسپولیس به میدان خواهد رفت.

طرفداری

منبع: فرارو

به "اتفاق عجیب برای رامین رضاییان در پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق عجیب برای رامین رضاییان در پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید