گنجی در خانه که از آن بی خبر هستید!

به گزارش وبلاگ تور چین، بسیاری از ما در منزل خود فضاهایی را مشاهده می کنیم که خالی هستند و هیچ کاربردی ندارند.

گنجی در خانه که از آن بی خبر هستید!

چه ترفندهایی برای پر کردن فضاهای خالی و پرت منزل می شناسید؟ برخی از فضاهای منزل را به سختی می توان چیدمان کرد. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بیان ترفندهایی برای پر کردن فضای خالی خانه می پردازیم.

ترفندهایی برای پر کردن فضای خالی خانه

اگر در منزل شما فضاهای پرت و خالی وجود دارد که نمی دانید چگونه آن ها را پر کنید با ما همراه باشید.

استفاده از گلدان

در گوشه ها و نقاط کور منزل خود شاید فضایی خالی می بینید که بیش از حد خودنمایی می نماید. می توانید با قرار دادن یک یا چند گلدان بزرگ که ارتفاع گل های آن ها بلند است این فضاهای پرت و خالی را پر کنید.

ایجاد فضای مطالعه

یکی دیگر از روش هایی که می توانید با استفاده از آن فضاهای خالی خانه خود را پر کنید ایجاد محلی دنج برای مطالعه است. اگر فضای مورد نظر به میزان کافی جا دارد یک صندلی راحتی یا مبل راحتی در آن قرار دهید و محیطی دنج برای مطالعه خود و اعضای خانواده تان را فراهم کنید.

تابلوهای هنری

یکی از برترین و موثرترین شیوه هایی که با استفاده از آن می توانید فضای خالی دیوار خود را مزین کنید استفاده از تابلوهای هنری شیک و مجذوب کننده است. با مشورت اعضای خانواده بسته به میزان جای خالی روی دیوار منزل خود یک یا چند تابلو هنری خریداری کنید و روی دیوارهایی که بیش از حد خالی هستند نصب کنید.

استفاده از فرش و قالیچه

در صورتی که در راهروی منزل تان فضای خالی زیادی وجود دارد و جا به میزان کافی برای قرار دادن گلدان یا دیگر وسایل وجود ندارد می توانید با پهن کردن یک فرش یا قالیچه زیبا فضای راهرو منزل خود را پر کنید.

اگر در راهروی منزل شما هیچ چیزی پهن نیست استفاده از یک فرش یا قالیچه زیبا می تواند این نقص خالی بودن راهرو را برای شما جبران کند. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب با مقوای کارتنی شلف زیبا بسازید! +ویدیو سر بزنید.

نصب آینه

از دیگر ترفندهای مفید برای پر کردن فضاهای پرت و خالی اتاق های منزل استفاده درست از آینه است. آینه نه تنها موجب بازتاب و تامین نور به فضاهای داخلی منزل شما می گردد بلکه از لحاظ زیبایی دکوراسیون داخلی منزل نیز نقش کاربردی و مطلوبی از خود نشان می دهد.

استفاده از آباژور یا میز

در اتاق نشیمن یا اتاق های خواب فضاهایی خالی وجود دارند که شما می توانید برای پر کردن آن ها از چراغ های آباژور پایه دار یا یک میز کوچک که گلدان یا وسایل تزیینی روی آن باشد بهره ببرید. از این طریق علاوه بر پر کردن فضای خالی به زیبایی دکوراسیون منزل خود یاری می کنید.

استفاده از مجسمه

مجسمه ها یا تندیس ها یکی از مناسب ترین و زیباترین وسایل تزیینی هستند. این وسایل همواره برای زیبایی بخشیدن به فضاهای خانه مورد استفاده مردم قرار می گرفتند.

در راهروها، اتاق ها یا کنج و گوشه هایی که فضای خالی و بی کاربرد وجود دارد. می توانید با نصب و قرار دادن یک مجسمه فضای خالی را پر کنید و بر زیبایی دکوراسیون داخلی منزل خود بیفزایید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب با سیخ چوبی گلدان شیک بسازید! را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "گنجی در خانه که از آن بی خبر هستید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گنجی در خانه که از آن بی خبر هستید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید