پشت پرده بی احترامی عربستانی ها به کریستیانو رونالدو

به گزارش وبلاگ تور چین، پس از شکست تیم النصر مقابل الاتحاد در نیمه نهایی سوپرکاپ عربستانی ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن دو هوادار پیراهن شماره 7 کریستیانو رونالدو را زیر پا له می کردند و ظاهرا او را مقصر شکست 3 بر یک النصر می دانستند.

پشت پرده بی احترامی عربستانی ها به کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو هنوز پیروز به گلزنی برای النصر نشده و در این بازی هم یک فرصت خوب را از دست داد که حتی باعث شد از سوی رودی گارسیا، سرمربی تیم عربستانی هم سرزنش شود.

پس از اینکه چند هوادار پیراهن رونالدو را زیر پا له کردند گفته شد که آن ها از عملکرد ضعیف او ناراحت بودند، ولی شواهد نشان می دهد که این اقدام از سوی هواداران تیم رقیب النصر یعنی الاتحاد اجرا شده است.

در حالی که می توان تصور کرد که پس از شکست، کاسه صبر هواداران النصر لبریز شده و آن ها از عملکرد ضعیف رونالدو ناراحت شده باشنداما به نظر می رسد چنین واکنشی بیش از حد تند باشد. اگر به آن ویدیو دقت کنید می بینید که آن ها هواداران النصر نیستند، اول از همه به این دلیل که هر هواداری که به تیم خود احترام بگذارد پیراهن آن را زیر پا له نمی کند و اگر قرار بود چنین اقدام افراطی انجام دهد برای یک دلیل بزرگتر بود.

در مرحله بعد، قابل توجه است که آن ها رنگ های تیم رقیب یعنی الاتحاد را به تن کرده اند که در بازی سوپرجام پیروز شده و قابل توجه است که آن ها روسری ها و پرچم هایی به رنگ های باشگاه خود به سر دارند.

مشاهده می شود که مشکی و زرد رنگ های غالب هواداران در ویدئو هستند. رنگ هایی که با الاتحاد یکی بوده، ولی هواداران النصر با رنگ های آبی و زرد به استادیوم می روند.

منبع: فرارو

به "پشت پرده بی احترامی عربستانی ها به کریستیانو رونالدو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده بی احترامی عربستانی ها به کریستیانو رونالدو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید