پای کلاهبرداران در قالب افراد معروف به تردز باز شد

به گزارش وبلاگ تور چین، دیجیاتو نوشت: کلاهبرداران حوزه ارزهای دیجیتال به سرعت اکانت هایی فیک به نام افراد معروف در شبکه اجتماعی اینستاگرام تردز ایجاد نموده اند.

پای کلاهبرداران در قالب افراد معروف به تردز باز شد

اینستاگرام تردز 14 تیرماه راه اندازی شد و طی چند روز حدود 100 میلیون کاربر در این شبکه اجتماعی ثبت نام نموده اند. در میان این کاربران ظاهراً اسکمرهای رمزارز نیز حضور دارند و گفته می گردد کلاهبرداران حوزه ارزهای دیجیتال به سرعت اکانت هایی فیک به نام افراد معروف در آن ایجاد نموده اند. درواقع این پلتفرم به سرعت میزبان کلاهبرداران دنیای رمزارزها شده است.

ظاهراً از این 100 میلیون اکانت اینستاگرام Threads، تعداد حساب های کاربری جعلی به نام افراد معروف و تریدرهای حوزه رمزارزها کم نیستند. در این میان، چندین کاربر شناخته شده حوزه ارزهای دیجیتال نسبت به حضور کلاهبرداران رمزارزها و حساب های تقلبی در تردز هشدار داده اند.

بیشتر بخوانید:

  • کشف دنیا گمشده در دل جنگل ماقبل تاریخ/ عکس

  • تنها یک عدد از این کریستال در کره زمین است!/ عکس

  • بزرگترین سازه کروی دنیا/ کره بزرگ الجثه لاس وگاس روشن شد! / عکس

اینستاگرام تردز میزبان حساب های جعلی شده است

همان طور که گفته شد، تعداد حساب های ثبت شده در اینستاگرام تردز به مرز 100 میلیون کاربر رسیده است ولی هنوز با 450 میلیون کاربر توییتر فاصله زیادی دارد. طی چند روز گذشته، چندین چهره شناخته شده دنیای کریپتو اعلام نموده اند که در تردز به نام آن ها حساب های کاربری جعلی ساخته شده است که متعلق به آن ها نیست.

برای مثال دو روز قبل، پلتفرم مالی غیرمتمرکز Wombex Finance تصویری از حساب جعلی تردز در توییتر منتشر کرد که نشان می داد اکانت تردز ایجادشده مربوط به این پلتفرم نیست و به کاربران در خصوص احتمال کلاهبرداری هشدار داد.

یکی دیگر از افراد شناخته شده در حوزه توکن های غیرقابل تعویض (NFT) نیز به مورد مشابهی اشاره نموده و گفته بود حساب کاربری به نام وی در تردز ایجاد شده است که متعلق به او نیست. به همین علت وی مجبور شده بود به کاربران اعلام کند که این حساب کاربری در تردز جعلی است.

باید دید اینستاگرام تردز برای مقابله با این مشکل چه راهکاری را در پیش می گیرد.

58321

منبع: خبرآنلاین

به "پای کلاهبرداران در قالب افراد معروف به تردز باز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پای کلاهبرداران در قالب افراد معروف به تردز باز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید